صادرات ایزوگام درجه یک به ترکیه

نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 | مرکز فروش مستقیم ایزوگام از کارخانه

مرکز فروش مستقیم ایزوگام

ایزوگام بام گستر 117 از برندهای معروف و معتبر می باشد که اکثر شرکت های پیمانکار ایزوگام، به منظور اجرای پروژه های عایق کاری، این برند را به مشتریان خود پیشنهاد می نمایند. دلیل کیفیت بالای ایزوگام بام گستر، قدرت چسبندگی بالا، کیفیت تضمین شده، داشتن ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر و … می باشد. هم اکنون تولیدات ایزوگام این کارخانه به صورت مستقیم و بی واسطه و با ارائه قیمت های پایین، در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

اگر در میان کارخانه  های تولید کننده ایزوگام، به دنبال انتخاب یک برند خوب و مطمئن هستید، بدون شک ایزوگام بام گستر 117 می تواند نیاز شما را رفع نماید چرا که ارائه دهنده ایزوگام مرغوب و با بهترین جنس و مواد اولیه می باشد.

[toggle title=”کارخانه ایزوگام بام گستر” state=”open”]کارخانه ایزوگام بام گستر 117 به عنوان یکی از تولید کنندگان موفق در این بازار می باشد که توانسته به تولید و ارائه ایزوگام در نمونه های مختلف و با بهترین کیفیت تضمین شده اقدام نماید و هم اکنون نیز محصولات این کارخانه، با شرایط ایده آلی در اختیار شما می باشد.[/toggle]

ایزوگام بام گستر استان تهران

ایزوگام بام گستر دلیجان استان تهران

استان تهران با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت ساختمان سازی داشته است، میزان مصرف بالاتری هم در خصوص ایزوگام خواهد داشت.

از ایزوگام می توان در عایق کاری رطوبتی برای ساختمان، تاسیسات، پل ها و همچنین فضای داخلی ساختمان و پی ساختمان و … استفاده نمود.

بدون شک در هر یک از این پروژه ها با توجه به شرایطی که دارند، نیاز به استفاده از نوع خاصی از ایزوگام خواهد بود و محصولات کارخانه ایزوگام بام گستر 117 با توجه به تنوعی که دارد، می تواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد.

در میان محصولات مختلف این کارخانه، ایزوگام دولایه فویلدار، یکی از مواردی خواهد بود که شما می توانید با اطمینان به خرید عمده آن اقدام نمایید.

کارخانه تولید ایزوگام بام گستر 117

کارخانه تولید ایزوگام بام گستر 117

این کارخانه تولید کننده ایزوگام در دلیجان، از سال 1375، فعالیت های تولید ایزوگام را در فضایی با ظرفیت تولید چهار میلیون متر مربع ایزوگام، آغاز نموده است.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]دارا بودن آزمایشگاه های مربوط به بررسی و کنترل کیفیت ایزوگام و استفاده از مواد اولیه باکیفیت در تولید ایزوگام، عاملی شده تا محصولات این شرکت تولیدی، با بالاترین سطح کیفیت، وارد بازار شده و رضایت مندی مشتریان را جلب نماید.[/box]

از انواع تولیدات این کارخانه تولید ایزوگام، می توان به ایزوگام فویلدار، ایزوگام پودری و ایزوگام تکلایه و … اشاره نمود.

این نوع ایزوگام ها برای مناطق گرمسیری، سردسیری و معتدل، گزینه های مناسبی خواهند بود.

سفارش مستقیم ایزوگام دولایه

سفارش مستقیم ایزوگام دولایه از کارخانه

سفارش مستقیم ایزوگام برای مشتریانی که حجم بالای ایزوگام را می خواهند سفارش دهند، در صورتی که از سمت کارخانه تولید کننده انجام پذیرد، می تواند به دریافت بهترین قیمت ها از سمت مشتریان، کمک شایانی نماید و همین امر نیز عاملی برای کاهش هزینه های اجرای پروژه خواهد بود.

با توجه به همین مسئله، امروزه خریداران متعددی را می توان یافت که متقاضی برای خرید عمده ایزوگام از درب کارخانه می باشند اما با وجود هزینه های بالا برای سفر به شهرهای مختلف، چگونه می توان این امر را با کمترین هزینه به انجام رسانید؟

فروش ایزوگام از طریق این سایت، به عنوان یک پل ارتباطی سریع و کم هزینه برای مشتریانی خواهد بود که قصد خرید عمده ایزوگام از درب کارخانه را دارند و ضمن ارسال از طریق باربری، می توان به کاهش هزینه ها نیز اقدام نمود.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام درجه یک به ترکیه

صادرات ایزوگام درجه یک، برای کشورهایی نظیر ترکیه انجام می شود. اما چه مشخصاتی در یک ایزوگام باید وجود داشته باشد تا بتوان آن را به عنوان ایزوگام درجه یک و باکیفیت معرفی نمود؟

ضخامت ایزوگام درجه یک، معمولا چهار میلیمتر و یا بالاتر می باشد و در خصوص وزن ایزوگام هم، وزن 42 کیلوگرم، یک وزن نرمال و استاندارد خواهد بود.

[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]اما برخی شرکت های سودجو، به منظور سودآوری بیشتر، با استفاده از برخی مواد معدنی، وزن ایزوگام را افزایش می دهند حال آن که در کیفیت، کمترین مقدار را دارد.[/box]

پس ضمن توجه به وزن و ضخامت ایزوگام، نمی توان به باکیفیت بودن این محصول، پی برد.

خرید ایزوگام از شرکت های معتبر، می تواند این تضمین را برای شما به همراه داشته باشد که ایزوگام خوب و باکیفیتی را خریداری نمایید.