بهترین ایزوگام پلیمری

آیا میدانید بهترین ایزوگام پلیمری متری چنده

ایزوگام پلیمری از بهترین نوع ایزوگام هایی است که در امر عایق سازی رطوبتی مورد استفاده قرار می گیرد. میدونید برای خرید عمده ایزوگام های رولی، متری چند باید پرداخت کنید؟ این سوال و سوالات دیگه شما را از طریق این سایت، پاسخگو هستیم که می تونید همین الان برای خرید عمده خودتون با ما تماس بگیرید.

بهترین ایزوگام پلیمری

یکی از بهترین روش هایی که امروزه برای عایق سازی استفاده می شود، مربوط به استفاده از ایزوگام است. اما این که چه نوع ایزوگامی را برای پروژه ها بتوان مورد استفاده قرار داد، مسئله مهمی است که با توجه به شرایط آب و هوایی انجام می شود.

در مناطق سردسیری، ضخامت ایزوگام، اهمیت بالایی نداشته و معمولا ایزوگام هایی با ضخامت 3 تا 4 میلیمتر می تواند جوابگو پروژه های عایق سازی باشد.

اما در برخی موارد که شاهد اجرای پروژه های برج و ساختمان های بلند هستیم، در این موارد هم نیاز به استفاده از ایزوگام هایی خواهد بود که کیفیت قابل قبولی داشته باشند.

بهترین قیمت ایزوگام

بهترین قیمت برای خرید عمده ایزوگام چقدر است؟

اعلام بهترین قیمت برای خرید ایزوگام، زمانی امکان پذیر می شود که بدانیم مشتریانمان برای چه پروژه هایی نیاز به استفاده از ایزوگام دارند.

حدود قیمت ایزوگام را از رولی 80000 تومان تا 180000 تومان در اوایل سال 1398 می توان اعلام نمود اما این بازه قیمتی، ثابت نموده و تحت عوامل متعددی، شاهد تغییر این قیمت ها خواهیم بود.

اما در نظر داشته باشید که راه هایی وجود دارد که شما حتی گران ترین و باکیفیت ترین ایزوگام ها را با بهترین قیمت ها خریداری کنید. شاید با خود پرسیده باشید که چه راهی برای این کار وجود دارد؟

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه تولیدی آن در دلیجان، می تواند یکی از پیشنهادات ما باشد که بدون هیچ واسطه ای، بتوانید اقدام به تامین نمایید.

رسیدن به این خواسته مهم، یعنی خرید بدون واسطه ایزوگام، از جمله مزیت های خرید اینترنتی خواهد بود که ما از طریق این مرکز، در اختیار شما قرار داده ایم.

کارخانه تولید ایزوگام

کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان

یکی از بهترین برندهایی که می توان در خصوص ایزوگام های خوب و باکیفیت معرفی نمود، مربوط به برند ایزوگام بردین است که این شرکت، اکثر ایزوگام های صادراتی را به بازار عرضه می نماید.

دلیل کیفیت بالا و تضمین شده این نوع ایزوگام های دلیجان، به نوع قیر مصرفی و همچنین الیاف و دیگر متریال به کار رفته در تولید می باشد.

ایجاد موقعیت دسترسی آسان برای خرید عمده انواع ایزوگام های دولایه سفارشی و باکیفیت بالای بردین، از طریق این سایت بوده و مشتریان از سه مسیر مختلف، ضمن آشنایی خود با محصولات ایزوگام دلیجان، می توانند اقدام به ثبت سفارش خود نمایند.

  1. تماس تلفنی
  2. خرید حضوری
  3. خرید از کارخانه

در هر سه روش اعلام شده، شما این امکان را خواهید داشت که با یک قیمت، اقدام به سفارش ایزوگام نمایید و تنها تفاوت، بستگی به شما خواهد داشت که از چه مسیری، برای همکاری، راحتتر هستید.

ایزوگام چند متر است

هر رول ایزوگام چند متر است و وزن آن چقدر است؟

اشخاصی که درخواست خرید عمده ایزوگام دارند، یکی از سوالات متداولی که از سمت آن ها مطرح می شود، مربوط به این است که رول ایزوگام ها، چند متری است؟

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]کارخانه ها معمولا ایزوگام ها را با رول های 10 متری بسته بندی می نمایند اما در خصوص وزن ایزوگام، بسته به ضخامتی که در تولید ایزوگام به کار رفته است، می توانند وزنی حدود 40، 42 و  45 کیلوگرم را داشته باشند.[/box]

در برخی موارد هم با توجه به خطاهایی که در تولید و وزن ایجاد می شود، ممکن است شاهد تولید با وزن هایی بین این بازه هم باشیم.

صادرات ایزوگام

در صادرات ایزوگام، چه محصولاتی را می توان خریداری نمود؟

هر ایزوگامی در امر صادرات، نمی تواند مناسب باشد بلکه باید یکسری استانداردها و مشخصه هایی را داشته باشد تا از سمت کشورهای مقصد، مورد تایید قرار گیرد.

از جمله این مشخصه ها می توان به استفاده از قیرهای پلیمری برای تولید، نوع بسته بندی مقاوم، کیفیت بالا و قیمت مناسب اشاره نمود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تمامی این شاخصه ها از سمت کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان، به خوبی رعایت شده و شاهد ارائه ایزوگام هایی هستیم که از بالاترین سطح کیفی، برخوردار می باشند و تا کنون نیز به بیش از ده کشور جهان، شاهد صادرات ایزوگام های این شرکت هستیم.[/box]

در حال حاضر نیز با انجام امور گمرکی و همچنین پلمپ، شرایط لازم برای صادرات ایزوگام به هر کشوری که شما مد نظر داشته باشید، فراهم ساخته ایم.