ایزوگام طرح دار قیمت

ایزوگام رنگی و طرح دار دولایه استاندارد

تولید انواع مختلف عایق های رطوبتی امروزه به عنوان محصولی پرفروش در کارخانه های تولید کننده مبدل گشته است. چرا که تمایل پیمانکاران نسبت به استفاده از این نوع عایق رطوبتی موجب شده است که علاوه بر افزایش زیبایی بصری حفاظت از ساختمان را نیز تأمین نماید.

هر عایق رطوبتی تولید شده از کارخانه های  متعدد را می توانید از طریق شرکت هوبر با نرخ های مناسب به دست آورید. ایزوگام های طرح دار رنگی دولایه با برخورداری از بهترین مواد اولیه به گونه‌ای تولید می‌شوند که حفظ کیفیت خود را در طول سال ها استفاده داشته باشند.

ایزوگام رنگی و طرح دار دولایه استاندارد

ایزوگام طرح دار قیمت

ایزوگام های تولید و بر حسب به نام برند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شرکت‌ هوبر با توجه به استاندارد بودن و بالا بودن درجه کیفی ایزوگام های طرح دار برندهایی را برای شما معرفی می نماید که از نظر قیمت نیز مناسب باشند. چراکه قیمت مناسب و با کیفیت عالی خواسته هر خریداری می باشد. ایزوگام های طرح دار دولایه را با کیفیت عالی و پلیمری از طریق مرکز هوبر به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنید.

بهره‌مندی از فرصت ارائه شده در مرکز هوبر جهت خرید ایزوگام با قیمت های ویژه موجب شده است که تمامی خریداران عمده بتوانند محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب از این مرکز دریافت کنند.

ایزوگام طرح دار رنگی

تولید انواع عایق های رطوبتی استاندارد از نظر ضخامت و نوع مواد اولیه موجب شده است که تنوع موجود نسبت به کاربری های ایزوگام های طرح دار با اطمینان خاطر بیشتری مورد استفاده قرار بگیرند.

هر رول عایق رطوبتی تولید شده از نوع طرح دار و رنگی بر حسب کاربری می توانند نقش های متفاوتی را داشته باشند. ایزوگام های طرح دار استخری و نیز ایزوگام های مناسب برای نمای ساختمان‌ها از پرفروشترین ایزوگام های تولید شده رنگی هستند که بر حسب کیفیت های مختلف از کارخانه های متعدد در کشور و در بازار عرضه می‌گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *