ایزوگام شمایل بام تبریز

پخش ایزوگام سقف سوله شمایل تبریز

عایق کاری سقف سوله از دیگر موارد قابل توجه و کاربردی ایزوگام می‌باشد. زیرا انتخاب عایق های مناسب جهت نصب بر روی سقف سوله ها می تواند به افزایش عمر بنا و نیز عایق صوتی عمل نماید. به دلیل وجود بافت  پشم شیشه در داخل ایزوگام می‌تواند به عنوان عایق صوتی عمل کرده و در هنگام بارش‌های باران و تگرگ، سر و صدای وارد شده به داخل سوله را کاهش دهد.

عایق کاری سقف سوله های فلزی از مواردی می باشد که نیازمند استفاده از نصاب ماهر جهت نصب آن می‌باشد. چرا که به دلیل نوع جنس سازه سوله که از فلز گالوانیزه می باشد و دارای سطح شیب دار است نیاز به مهارت و فنون مختلف جهت نصب ایزوگام می باشد.

پخش ایزوگام سقف سوله شمایل تبریز

ایزوگام شمایل بام تبریز

کارخانه شمایل بام تبریز یکی از نمونه های برتر تولید کننده در کشور می باشد که از با تولید انواع مختلف ایزوگام جهت نصب بر روی سقف شیروانی ها و سقف سوله توانسته است به واسطه بهره جستن از مواد اولیه با کیفیت بهترین عایق های رطوبتی را ارائه دهد.

کارخانه شمایل بام تبریز با تولید انواع مختلف ایزوگام مخصوص این امر با تعداد لایه های متفاوت و ضخامت های گوناگون می تواند انتخاب مناسبی جهت تامین ایزوگام برای عایق کاری سقف سوله ها باشد.

قیمت ایزوگام شمایل بام تبریز

زیرسازی مناسب سقف سوله قبل از نصب ایزوگام می‌تواند یکی از مهمترین اقدامات جهت سهولت نصب ایزوگام و نیز افزایش دوام عمر ایزوگام باشد. کارخانه شمایل بام تبریز تمامی ایزوگام های خود را با نرخ مناسب در بازار روانه می نماید، که خرید مستقیم از کارخانه می تواند تفاوت قیمت از نظر برخورداری از تخفیفات ایجاد نماید.

کارشناسان بخش فروش شرکت‌ هوبر با پذیرش سفارشات شما محصولات مورد نظر را با خرید مستقیم از کارخانه برای تان فراهم می آورد و بدین صورت کمترین مبلغ را پرداخت خواهید کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *