صادرات ایزوگام به ترکیه

صادرات ایزوگام ضخیم دولایه به ترکیه

به علت قرار گیری کشور ایران در موقعیت جغرافیایی مناسب و امکان ارتباط با کشورهای مختلف جهان همچنین به لحاظ داشتن مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید عایق های رطوبتی به عنوان کشوری جهت صادرات ایزوگام شناخته شده است. کیفیت ایزوگام های ایرانی با درجه یکی بالا می تواند انتخاب بسیاری از کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه باشد.

کشور ترکیه یکی از مناطقی است که به علت نزدیکی با ایران و پرداخت هزینه کمتر بابت مسافت حمل و نقل همواره برای خرید ایزوگام های درجه یک ایرانی سفارشات مکرری را دارا می باشد.

صادرات ایزوگام ضخیم دولایه به ترکیه

ایزوگام ضخیم

ایزوگام ها بر اساس تعداد لایه ها و ضخامت آن دارای قیمت متفاوتی می باشد. ایزوگام های ضخیم مواد اولیه بیشتری در فرایند تولید آن به کار برده شده است. این عایق ها دارای مقاومت بیشتر و کیفیت بهتری هستند. ایزوگام های ضخیم همواره بهترین انتخاب برای مناطق با حوزه آبریز بالا مانند سقف‌های ساختمان ها می باشند. جهت خرید ایزوگام با ضخامت بالا می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق شرکت هوبر به صورت مستقیم از کارخانه دریافت نمایید.

ایزوگام های تولید شده با ضخامت بالا بر اساس استانداردهای تعیین شده را می توانید با وزن رول های متناسب با ضخامت ایزوگام ها از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید.

صادرات ایزوگام به ترکیه

کشور ترکیه جهت دریافت ایزوگام های با ضخامت بالا در انواع روکش دار و ساده آن متناسب با اقلیم منطقه خود ایزوگام های مورد نیاز را توسط بهترین برندهای ایرانی تأمین می‌نمایند.

جهت دریافت ایزوگام های استاندارد با پلمپ گمرکی جهت صادرات به کشورهای مختلف به ویژه کشور همسایه ترکیه و عراق می توانید محصولات خود را از طریق مرکز هوبر با قیمتی بسیار استثنائی تهیه نمایید. ایزوگام های با کیفیت و ضخامت بالا به همراه ضمانت نامه از این مرکز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *