شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام قیمت مناسب | صادرات ایزوگام ارزان به افغانستان

خرید ایزوگام قیمت مناسب

برای خرید ایزوگام قیمت مناسب جهت صادرات ایزوگام ارزان به افغانستان و سایر کشورهای همسایه می توانید از طریق سایت های شرکت هوبر اقدام نمایید. ما توانسته ایم با انجام امور گمرکی مربوط به صادرات ایزوگام، شرایط مناسبی را فراهم آوریم تا بتوانید انواع ایزوگام را در کمترین زمان، به کشورهای مقصد، ارسال نمایید.

مرکز خرید و فروش ایزوگام ارزان قیمت با کیفیت

از بین صدها مدل ایزوگام تولید شده موجود در بازار که تشخیص جنس اصل از تقلبی آن مشکل است، همواره در ذهن مشتریان این سوال مطرح است که:

کدام مدل ایزوگام مرغوب تر و اصیل تر است؟

کدام مارک از مواد اولیه بهتری ساخته شده است؟

چه زمانی برای ایزولاسیون مناسب تر است؟

کدام ایزوگام برای کدام محیط مناسب است؟

ما در این متن به برخی از سوال های شما در این خصوص پاسخ می دهیم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از جمله زمان های مناسب برای ایزولاسیون پشت بام روزهای گرم و آفتابی می باشد، زیرا این هوا سبب خشک و صاف بودن سطح زمین شده و به اصطلاح از تبله شدن ایزوگام جلوگیری شده و ایزوگام خیلی راحت و تمییز به سطح زمین می چسبد، بنابراین برای تهیه و نصب ایزوگام فصل تابستان و روزهای آفتابی را انتخاب کنید.[/box]

یکی از انواع ایزوگام خوب برای پشت بام که از نفوذ دما و رطوبت جلوگیری کند، ایزوگام هایی با روکش آلومینیومی بوده و ایزوگام هایی که در آن ها به جای پشم شیشه از نایلون استفاده شود، زیرا پشم شیشه آب و رطوبت را به درون خود کشیده و سبب آماس سطح ایزوگام می گردد.

توزیع مستقیم ایزوگام

توزیع مستقیم ایزوگام با ۱۵ سال ضمانت

شرکت ها و کارخانه های زیادی در خصوص تولید ایزوگام فعالیت داشته و این صنعت با توجه به افزایش اگاهی مردم در خصوص ایزولاسیون کردن سازه ها پیشرفت کرده و همین امر سبب شده تا کارخانه ها و برندهای تولید کننده روز به روز بیشتر شوند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت ایزوگام هوبر جزو بزرگ ترین فروشندگان انواع ایزوگام در کیفیت هایی متنوع بوده و با دارا بودن آپشن هایی برای مشتری چون قیمت مناسب، نصب در محل، ضمانت نامه طولانی و … نظر مشتریان را به خود جلب کرده است.[/box]

بسیاری از کارهای با کیفیت مجموعه دارای ضمانت هایی طولانی همچون ۱۰ الی ۱۵ سال می باشند که این امر سبب شده تا مشتری نسبت له خرید این نوع از ایزوگام هیچ شکی به دل خود راه ندهد. زیرا حداکثر عمر یک ایزوگام ۱۰ سال بوده و وجود این ضمانت نامه سبب می شود تا محصول در هر زمانی که خراب و یا پوسیده شد توسط شرکت تعویض گردد.

ایزوگام استاندارد

چه ایزوگامی از نظر قیمت و استاندارد مناسب است؟

یکی از سوال های افراد در خصوص شناخت ایزوگام این است که چه ایزوگامی استاندارد بوده و راه شناخت آن چیست؟

وجود برچسب استاندارد بر روی هر نوع محصولی نشان از سلامت کامل آن نداشته و همین امر سبب می شود که افراد خود به شناخت محصول با کیفیت و درجه یک دست بزنند.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در حال حاضر شناخت افراد نسبت به محصولی چون ایزوگام اندک بوده و افراد آگاهی های تخصصی و ویژه ای در این خصوص ندارند به همین دیل در هنگام خرید نمی توانند بهترین  و مناسب ترین ایزوگام را انتخاب کنند.[/box]

در همین راستا باید از شرکت و برندی خرید کنند که دارای سابقه ای درخشان در میان مشتری بوده و با کادر تخصصی خود می تواند این اطمینان را به مشتری بدهد که محصول کاملا با کیفیت و اصیل بوده و در آن از مواد اولیه تقلبی استفاده نشده است.

با سر زدن به سایت شرکت هوبر می توانید از اطلاعاتی مفید در خصوص کیفیت و همچنین قیمت انواع ایزوگام بهره مند شوید.

صادرات ایزوگام ارزان

صادرات ایزوگام ارزان به افغانستان به چه صورت انجام می شود؟

صادرات ایزوگام بر خلاف تصور عده ای که آن را امری سهل می دانند کاملا دشوار بوده و نیازمند متخصصانی در این زمینه می باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دانستن اصول بارگیری و بلد بودن آن یکی از ده ها مواردی است که در امر صادرات ایزوگام اهمیت داشته و سبب می شود تا جنس صحیح و سالم به دست مشتری برسد.[/box]

این مجموعه با دارا بودن کادری تخصصی و ماهر در خصوص فروش و توزیع محصولات، انواع ایزوگام را با برندهایی نام آشنا به کشورهایی چون افغانستان ارسال می نماید.