صادرات ایزوگام استاندارد با قیمت مناسب

بهترین ایزوگام برای مناطق سردسیر | ایزوگام فویلدار بردین | شرکت هوبر

بهترین ایزوگام برای مناطق سردسیر

بهترین ایزوگام برای مناطق سردسیر باید به صورت دولایه فویلدار تولید شده با قیر پلیمری باشد که ایزوگام مارک بردین دلیجان، چنین شاخصه ای را به همراه دارد. شرکت هوبر به عنوان یکی از تولید کنندگان ایزوگام در بازار می باشد که فعالیت های موثری برای عرضه مستقیم انواع عایق های رطوبتی را به انجام رسانیده است.

هر کارخانه ای با توجه به دانشی که در صنعت تولید عایق های رطوبتی کسب نموده، موفق به تولید ایزوگام هایی با مشخصات و ویژگی های خاص شده است و شرکت هوبر هم یکی از مجموعه های تولید کننده ایزوگام در بازار است که توانسته، محصولات خود را برای تمامی شرایط آب و هوایی از جمله برای مناطق سردسیری، عرضه نماید.

ایزوگام مارک بردین دلیجان، مقاومت لازم برای نصب در آب و هوای سردسیری را دارد و این مسئله به دلیل وجود قیر پلیمری در ترکیبات این عایق رطوبتی خواهد بود.

تولید ایزوگام برای مناطق سردسیر

تولید ایزوگام برای مناطق سردسیر با مارک بردین

تولید ایزوگام، فرایندی است که می تواند با فرمولاسیون و همچنین متریال متعددی انجام پذیرد و بدون شک، چنین شاخصه ای، عامل اصلی تنوع محصولات عایق رطوبتی در بازار خواهد بود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مناطق سردسیری از جمله حساس ترین موقعیت هایی هستند که در بحث خرید ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی، باید دقت و توجه بیشتری داشته باشند چرا که آب و هوای سرد، عاملی برای کاهش طول عمر ایزوگام خواهد بود.[/box]

اگر ایزوگام، استانداردهای لازم برای آب و هوای سردسیری را نداشته باشد، در اثر کاهش دما، شکننده شده و در نتیجه، با کوچکترین ضربه ای، از بین خواهد رفت.

با توجه به این که در ترکیبات ایزوگام مارک بردین، قیر پلیمری استفاده شده است، در نتیجه می توان انتظار انعطاف پذیری بالایی برای این محصول داشت که سبب می شود تا در آب و هوای سردسیری هم امکان نصب و اجرای آن وجود داشته باشد.

ایزوگام دولایه با روکش آلومینیوم و ضخامت 4 میلیمتر

همانطور که گفته شد، از مشخصاتی که ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری باید داشته باشد، این است که دولایه با روکش آلومینیوم بوده و از طرفی، ضخامت 4 میلیمتر یا بیشتر هم عاملی برای افزایش کیفیت این محصول خواهد بود.

در تولیدات ایزوگام، تلورانس در اندازه و سایز و حتی وزن ایزوگام می تواند وجود داشته باشد که در خصوص ایزوگام 4 میلیمتری، این تلورانس، به اندازه 0.2 میلیمتر خواهد بود.

با این حال، محصولاتی هم هستند که با اندازه گیری دقیق، با اندازه ثابت چهار میلیمتر هم امکان عرضه آن ها وجود دارد و ایزوگام بردین دلیجان، از جمله این موارد به حساب می آید.

خرید عمده ایزوگام با مارک بردین

خرید عمده ایزوگام با برند بردین

اگر ایزوگام بردین را به عنوان عایق رطوبتی مورد نیاز خود انتخاب کرده باشید، خوب است بدانید که این محصول، مستقیم و بی واسطه هم قابل فروش بوده تا از این طریق، با اطمینان بیشتری از اصل بودن محصول، آن را به دست شما برسانیم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید عمده ایزوگام بردین دلیجان، برای آن دست از مشتریانی که در عرصه نصب و پخش عایق های رطوبتی فعالیت می نمایند، می تواند فرصت ایده آلی به حساب آید چرا که بدون شک، می توانیم بهترین قیمت ها را از این طریق، اعلام نماییم.[/box]

در کنار ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری، محصولات دیگر با مشخصات و کیفیت های دیگر هم وجود دارد که بتوانیم به تمامی درخواست ها، به بهترین شکل ممکن، پاسخ دهیم.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام استاندارد با قیمت مناسب

حال نوبت به بحث شیرین صادرات ایزوگام می رسد که با توجه به حجم و ظرفیت بالای تولید این محصول در کشور ما، این قابلیت وجود دارد که بتوان، آن را به اقصی نقاط جهان، صادر نمود.

اما هر کشوری با توجه به نوع آب و هوایی که دارد و همچنین بر اساس استانداردهای مخصوص همان کشور، به ایزوگام هایی با مشخصات و ویژگی های خاص، نیاز خواهد داشت.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]به طور مثال، برای صادرات ایزوگام به ترکیه، محصول ایزوگام بردین دلیجان با توجه به نوع آنالیز و استانداردهایی که دارد، گزینه مناسبی خواهد بود ضمن آن که از مجوزهای صادراتی هم برخوردار می باشد.[/box]

هم اکنون با توجه به تجربه بالایی که در عرصه صادرات ایزوگام کسب نموده ایم، آمادگی لازم برای همکاری با شرکت ها و تاجران را خواهیم داشت که می توانید برای این همکاری، با ما در تماس باشید.