ایزوگام دولایه پلیمری

قیمت ایزوگام با نصب | صادرات به کشور ارمنستان

خرید عمده ایزوگام

قیمت ایزوگام با نصب هم قابل ارائه خواهد بود اما در امر صادرات ایزوگام به کشور ارمنستان، قیمت های ارائه شده به صورت بدون نصب می باشد. ایزوگام دولایه فویلدار پلیمری، ایزوگام تک لایه، ایزوگام طرح دار از انواع ایزوگام هایی هستند که شما می توانید از طریق شرکت ایزوگام هوبر، اقدام به خرید عمده آن ها نمایید.

ایزوگام دولایه پلیمری با توجه به استانداردهایی که دارد، قابل نصب و اجرا در اکثر پروژه های مناطق سردسیری و گرمسیری می باشد و ایزوگام هوبر، ارائه دهنده ایزوگام هایی باکیفیت بالا است.

اگر بخواهیم یک ایزوگام خوب را برای عایق کاری رطوبتی انتخاب نماییم، نیاز است که در قدم اول، پروژه های کاری خود و همچنین شرایط آب و هوایی آن را در نظر بگیریم.

خرید ایزوگام دولایه

لیست قیمت خرید ایزوگام دولایه

تولید ایزوگام در نمونه های مختلف برای پروژه های گوناگون انجام می شود که در میان همه ایزوگام هایی که وجود دارد، ایزوگام دولایه، یک نمونه خوب و کاربردی می باشد.

ایزوگام دولایه هم به نوبه خود دارای وزن، ضخامت و فویل های مختلفی می باشد که این عوامل سبب شده تا قیمت های متفاوتی از این محصول، به بازار ارائه شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از انواع ایزوگام های دولایه ای که در بازار وجود دارد، ایزوگام با ضخامت 3.8 میلیمتری، یک کیفیت متوسط رو به بالا دارد که قیمت مناسبی هم دارد.[/box]

با توجه به دارا بودن استانداردهای ملی ایران و کیفیت بالا، محصول مناسبی برای فعالیت های صادراتی هم خواهد بود که برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید عمده ایزوگام، می توانید با ما در تماس باشید.

ایزوگام بردین دلیجان

بهترین شرکت های تولید ایزوگام دولایه همراه با نصب

در میان تولید کنندگان متعددی که در عرصه ایزوگام فعالیت می نمایند، ایزوگام بردین دلیجان می تواند یک برند خوب باشد که ارائه دهنده ایزوگام های مختلفی بوده و ایزوگام دولایه هم توسط این شرکت، با کیفیت خوبی تولید و ارائه می شود.

بدون شک ارائه خدمات نصب برای تمامی شهرها امکان پذیر نخواهد بود و ما تنها برای شهر بزرگی مانند تهران که آن هم پروژه های کمی ندارد، توانسته ایم اقدام به ارائه خدمات نصب ایزوگام نماییم.

در خصوص شهرهای اطراف تهران هم مواردی مانند گزینه های زیر در صورتی که پروژه های قابل توجه و بزرگی داشته باشند، می توانند نصب ایزوگام را به مشاورین ما بسپارند.

 • ورامین
 • شهریار
 • کرج
 • شهرری
 • رودهن
 • بومهن

اما فروش ایزوگام با توجه به این که مستقیم از کارخانه می باشد، برای کلیه مشتریان قابل انجام خواهد بود تا بتوانند به بهترین قیمت های ممکن، دست یابند.

قیمت هر متر ایزوگام

قیمت هر 10 متر ایزوگام دولایه چقدر است؟

قیمت ایزوگام، تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می گیرد که مهم ترین آن ها، نوع ایزوگامی خواهد بود که شما برای خرید عمده انتخاب می نمایید.

بسته بندی استاندارد ایزوگام به صورت رول ده متری می باشد که می تواند از ایزوگام های زیر، تشکیل شده باشند:

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه ساده
 • ایزوگام دولایه فویلدار
 • ایزوگام سه لایه سفارشی
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام سنگریزه ای
 • ایزوگام رنگی
 • ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام ماسه ای

هر کدام از این ایزوگام های معرفی شده دارای یکسری مشخصه ها و استانداردهایی می باشند که بدون شک برروی قیمت محصول هم تاثیر می گذارد.

اینکه هر ایزوگام از چه قیمتی برخوردار است، جوابی است که شما در نتیجه تماس با ما می توانید به آن دست یابید و در صورت نیاز نیز، اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

فروش عمده ایزوگام

فروش ایزوگام به صورت عمده با ضمانت نامه

ضمانت نامه یکی از ارکان اصلی در امر فروش ایزوگام می باشد که دریافت آن می تواند به مشتریان، اطمینان از کیفیت را هم بدهد.

کارخانه ایزوگام بردین دلیجان با فروش مستقیم محصولات خود، ارائه برگه ضمانت و بیمه نامه را هم امکان پذیر نموده است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مدت زمانی که شما می توانید از ضمانت ایزوگام استفاده نمایید، ده سال می باشد که زمان خوب و قابل توجهی بوده و نشان از طول عمر بالای ایزوگام خریداری شده از سمت شما خواهد بود.[/box]

اما توجه داشته باشید که نحوه نصب ایزوگام هم تاثیر بسزایی برروی طول عمر ایزوگام خریداری شده از سمت شما خواهد داشت.

ایزوگام ایرانی دولایه

بهترین ایزوگام ایرانی دولایه کدام است

با توجه به این که ایزوگام دولایه از ایزوگام های خوب به حساب می آید، نیاز است که اطلاعاتی در خصوص بهترین ایزوگام های موجود در بازار را کسب نمایید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از خصیصه های یک ایزوگام خوب و باکیفیت که در بازار ارائه می شود، می توان به استفاده از قیر پلیمری در مواد اولیه آن اشاره نمود که عاملی برای افزایش انعطاف پذیری و طول عمر ایزوگام خواهد بود.[/box]

همواره کارخانه های دلیجان از بهترین تولید کنندگان ایزوگام پلیمری در بازار می باشند و ایزوگام بردین دلیجان هم نمونه یک برند خوب می باشد که به شما عزیزان معرفی می نماییم.

این ایزوگام ها از وزن بالای چهل کیلوگرم و ضخامت بالای 3.8 میلیمتری برخوردار هستند و این هم یکی از مشخصه های ایزوگام خوب و استاندارد می باشد و شما برای خرید عمده بهترین ایزوگام ها می توانید با ما در تماس باشید.