مشخصات بهترین نوع ایزوگام

قیمت ایزوگام با نصب در مشهد | خرید بهترین ایزوگام | هوبر

قیمت ایزوگام با نصب در مشهد

قیمت ایزوگام با نصب در مشهد هم از سمت شرکت هوبر قابل اعلام خواهد بود و خرید بهترین ایزوگام را با همکاری با شرکت هوبر، امکان پذیر خواهد بود. ایزوگام مارک بردین دلیجان، مشکین شرق، پشم شیشه پارسا و بان گستر از نمونه های ایزوگام خوهد بود که توسط شرکت هوبر، تولید و عرضه می شود.

در صنعت ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام می تواند در بخش های متعددی، مورد نیاز باشد و به همین دلیل، نیاز به خرید عایق رطوبتی خوب و باکیفیت را افزایش می دهد و از جمله موقعیت هایی که نیاز به نصب ایزوگام مرغوب دارد، می توان به پی ساختمان اشاره نمود.

در پی ساختمان، ایزوگام، به عنوان یک عایق بتنی خواهد بود که از نفوذ فوری و سریع آب، جلوگیری می کند و به همین دلیل، عاملی برای استحکام بیشتر ساختمان خواهد بود.

معمولا به دلیل این که در پی ساختمان، هیچ گونه نور آفتابی وجود ندارد، به همین دلیل، از ایزوگام های بدون فویل استفاده می شود که قیمت های مقرون به صرفه تری دارند.

بهترین ایزوگام دولایه فویلدار

بهترین ایزوگام دولایه فویلدار

اگر شما خواهان خرید بهترین ایزوگام دولایه فویلدار باشید، باید به ویژگی هایی از قبیل وزن و ضخامت ایزوگام، در قدم اول، توجه نمایید و بهترین محصول عایق رطوبتی، از وزن بین 40 تا 42 کیلوگرم برخوردار می باشد اما در نظر داشته باشید که در صنعت تولید عایق های رطوبتی، امکان تولید ایزوگام با وزن و ضخامت های بیشتر و کمتر هم بر اساس نوع سفارش مشتریان، وجود دارد.

اما استانداردهای بازار داخلی ما به گونه ای است که ایزوگام با وزن 40 تا 42 کیلوگرم را مورد تایید قرار داده و می تواند گزینه مناسبی برای استفاده برای پروژه های عایق کاری باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در خرید ایزوگام مرغوب، توجه به داشتن نشان استاندارد هم می تواند از جمله ویژگی هایی باشد که مهم و اساسی خواهد بود تا شما بتوانید با اطمینان، محصول عایق رطوبتی مورد نظر خود را مورد انتخاب قرار دهید.[/box]

شرکت هوبر به عنوان یکی از کارخانه های موفق در عرصه تولید ایزوگام می باشد که محصولات خود را با نشان استاندارد ملی، روانه بازار می نماید.

در خصوص نوع بسته بندی ارائه شده برای عایق های این شرکت هم باید گفته شود که هم دارای لیبل و هم شیرینگ بسته بندی می باشد تا با ظاهری زیبا و با اطمینان از حمل و جا به جایی، در اختیار شما قرار بگیرد.

قیمت روز ایزوگام از درب کارخانه

قیمت روز ایزوگام از درب کارخانه دلیجان

قیمت روز ایزوگام از جمله فاکتورهای مهم در امر سفارش عمده این محصول می باشد که می تواند تاثیر پذیر از موارد زیادی از جمله گزینه های زیر باشد:

  • وزن
  • ضخامت
  • مقاومت کششی
  • مقاومت طولی
  • مقاومت دمایی
  • نوع قیر مصرفی
  • برند

در خصوص برند ایزوگام، باید گفته شود که هر چه تبلیغات و برند سازی قوی تری برای یک محصول انجام پذیرد، بدون شک می تواند فروش بالاتری داشته باشد و طبیعی است که قیمت بالاتری هم داشته باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اما تنها عامل تاثیر گذار برروی قیمت نبوده و کیفیت محصول هم به صورت مستقیم می تواند تعیین کننده قیمت تمام شده ایزوگام باشد و در حال حاضر، شرکت هوبر، یکی از فرصت هایی خواهد بود تا بتوانید قیمت روز انواع محصولات ایزوگام را به دست آورید.[/box]

اما این قیمت روز، علاوه بر این که تاثیر پذیر از کیفیت و برند و … می باشد، می تواند تحت تاثیر قیمت ارز و نفت و دیگر شرایط حاکم بر بازار هم باشد و به همین دلیل، نیاز به یک مرجع مستقیم و بی واسطه دارید تا بتوانید از قیمت روز محصولات ایزوگام، مطلع شوید و این فرصت، از سمت شرکت هوبر برای شما فراهم شده است.

ایزوگام ارزان دولایه برای صادرات

صادرات ایزوگام به عنوان یکی از عرصه های اقتصادی می باشد که نیاز به خرید عمده ایزوگام دولایه فویل دار و بدون فویل را آشکار می نماید.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]بسته به کشورهایی که قصد صادرات ایزوگام را دارید، نوع محصولاتی که خریداری می نمایید، می تواند متفاوت باشد. به طور مثال، در کشوری مانند ترکیه با توجه به وجود آزمایشگاه های تست و اندازه گیری در گمرک ترکیه، از صادرات محصولاتی که کیفیت پایین دارند، جلوگیری می نمایند و به همین دلیل، ایزوگام مارک بردین دلیجان، می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.[/box]

مشخصه بارز ایزوگام مارک بردین، می تواند مربوط به چسبندگی بالا به همراه مقاومت دمایی مناسب و … باشد که این محصول را هم برای بازار داخل و هم برای صادرات، به یک گزینه مناسب و کاربردی تبدیل نموده است.

قیمت هر متر مربع ایزوگام

قیمت هر متر مربع ایزوگام

هر متر مربع ایزوگام، بر پایه مشخصات ظاهری و همچنین وضعیت بازار، می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد و افرادی که تصمیم به خرید عمده محصول ایزوگام دارند، نیاز به این خواهند داشت که بتوانند با آگاهی از قیمت روز محصول، برای ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

به همین دلیل، توسط شرکتی به وسعت هوبر، توانسته ایم شرایطی برای فروش عمده انواع ایزوگام فراهم آوریم تا امکان ارائه مشاوره های رایگان را هم برای مشتریان، فراهم سازیم  و از این طریق، امکان دستیابی به قیمت روز انواع محصولات ایزوگام، برای مشتریان فراهم می شود.

علاوه بر این، شما نیاز به یکسری ملزومات جانبی از جمله پرایمر ایزوگام هم خواهید داشت که این ماده جانبی، برای زیر سازی نصب ایزوگام، بسیار مهم و کاربردی بوده و عاملی برای افزایش قدرت چسبندگی و کیفیت کار می شود.

انتخاب پرایمر برای زیر سازی نصب ایزوگام، در دو نوع بنزینی و یا آبی می تواند انجام پذیرد و هر کدام از این موارد، در شرایط آب و هوایی مختلف، مناسب خواهد بود.

سفارش ایزوگام صادراتی از کارخانه

اگر بخواهید در زمینه سفارش ایزوگام صادراتی فعالیت نمایید، بدون شک، کارخانه تولید کننده، می تواند مرجعی باشد که به شما، قابلیت دسترس پذیری خوب و سریع را خواهد داد و در این مسیر، دیگر محصولاتی که به همراه ایزوگام می باشد و از جمله آن ها پرایمر ایزوگام است، در اختیار شما خواهد بود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]استفاده از پرایمر به همراه ایزوگام، مزیت هایی به همراه دارد که از جمله آن ها می توان به جلوگیری از نفوذ رطوبت و بخار آب اشاره نمود و مقاومت بالای آن ها به نسبت اسید و بازها، عاملی برای افزایش مقاومت ایزوگام، خواهد بود.[/box]

به هر حال شما در شرکت هوبر، این قابلیت و ظرفیت را دارید که بتوانید برای سفارش عمده انواع محصولات ایزوگام و همچنین محصولات جانبی آن اقدام نمایید و کارشناسان فروش ما، پاسخ گوی شما هستند.

شرکت ایزوگام هوبر

مشخصات بهترین نوع ایزوگام

اگر شما بخواهید بهترین نوع ایزوگام را برای پروژه های عایق کاری خود انتخاب نمایید، نیاز به اطلاع از مشخصات ایزوگام خوب و مرغوب خواهید داشت و به همین دلیل، برخی از این مشخصات را در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر خواهان اندازه گیری ضخامت ایزوگام باشید، از وسیله ای به نام کولیس باید استفاده نمایید که ضخامت دقیق را به این وسیله می توانید اندازه بگیرید اما در نظر داشته باشید که به منظور اندازه گیری درست ضخامت ایزوگام، این کار را باید از وسط ایزوگام به انجام رسانید و گوشه های این عایق های رطوبتی، محل مناسبی برای اندازه گیری ضخامت ایزوگام نخواهد بود.

در خصوص محصول ایزوگام بردین دلیجان، باید گفته شود که این محصول، از ضخامت 4 میلیمتر برخوردار است که یک ضخامت خوب و استاندارد، محسوب می شود.