قیمت ایزوگام طرح دار شرق بدون نصب در مشهد

قیمت خرید ایزوگام طرح دار | مرکز فروش عمده ایزوگام

قیمت ایزوگام طرح دار شرق برای فروش عمده در بازار شهر مشهد، تهران، شیراز و اصفهان وتبریز و دیگر شهرهای ایران، به صورت رقابتی در این مرکز ارائه می شود.

یکی از انواع جدیدترین تولیداتی که در زمینه ایزوگام، شاهد تولید آن هستیم مربوط به ایزوگام های طرح دار است که تولید آن با لایه از جنس فویل انجام می شود.

این دسته از ایزوگام ها با توجه به نوع متریالی که در تولید آن ها مورد استفاده قرار می گیرد، در دسته مرغوب ترین ایزوگام های بازار قرار دارند.

شرکت تولید ایزوگام

شرکت تولید ایزوگام طرح دار دلیجان

شرکت ایزوگام دلیجان، با پیشرفت هایی که در عرصه تولید ایزوگام داشته، توانسته نسل جدیدی از این محصول را با بهترین کیفیت و تنوع، به بازار عرضه نماید.

ایزوگام های طرح دار، به عنوان چنین ایزوگام هایی هستند که تولید آن ها، با طرح ها و ایده های مختلفی انجام می شود و مهم ترین کارایی آن ها، مربوط به عایق سازی رطوبتی و همچنین زیبایی محل پروژه ها خواهد بود.

ایزوگام های طرح چمن، سنگریزه ای، ماسه ای و … از انواع ایزوگام های رولی طرح دار هستند که برای فروش عمده آماده می باشند.

تماس ایزوگام هوبر درجه یک

ایزوگام طرح دار برای دیوار

یکی از بهترین طرح هایی که برای تولید ایزوگام ها مورد استفاده قرار می گیرد مربوط به ایزوگام طرح دیوار است.

از این ایزوگام ها می توان برای دیواره هایی که رطوبت زیادی دارند استفاده نمود و ساختمان سازی و زیبا سازی دیوارها از جمله کاربردهای این نسل از ایزوگام ها محسوب می شوند.

دلیجان به عنوان قطب اصلی تولید چنین ایزوگام هایی می باشد که طرح های دیگر آن در ادامه معرفی و برای فروش عمده در اختیار شما قرار می گیرد.

ایزوگام برای دیوار

ایزوگام طرح دار برای استخر

ایزوگام های رنگی هم از جمله ایزوگام های خوب برای عایق سازی کف استخرها می باشد که در حال حاضر در دونوع بدون روکش و روکش دار، تولید این دسته از ایزوگام های ایرانی انجام می شود.

ایزوگام های بدون روکش، اغلب برای زیرکاری کف و دیوار حمام و … مناسب می باشند و معمولا از مقاومت های کمتری برخوردار هستند که در نتیجه تماس با شعله، از بین می روند.

ایزوگام طرح دار آجرنما

آجرنما یک طرح خوب و جذاب برای تولید ایزوگام های روکش دار و یا فویل دار می باشد که این روکش به کار رفته، از جنس فویل آلومینیوم بسیار نازک است و کمک بسیاری به بازتاب نور می نماید.

از این دست ایزوگام ها در زیباسازی محیط، استفاده های گسترده ای می شود که شناخته شده ترین موقعیت مصرفی این نسل از ایزوگام ها برروی پشت بام ها خواهد بود.

ایزوگام طرح سنگ

ایزوگام طرح دار طرح سنگ

اما در معرفی دیگر طرح ایزوگام های روکش دار، می توان به ایزوگام های طرح سنگ اشاره نمود که این دسته از ایزوگام های ایرانی، برای تولید، نیاز به قیر پالایشگاهی با بیشترین درصد خلوص دارند تا بتوانند زیبایی بهتری ایجاد نمایند.

از مهم ترین ویژگی هایی که در خصوص ایزوگام های طرح دار می توان بیان نمود مربوط به داشتن وزن پایین، قابلیت نصب و اجرای آسان، دوام و طول عمر بالا و در نتیجه کاهش میزان آلایندگی محیط می باشد.

قیمت ایزوگام طرح دار شرق مشهد

خرید عمده انواع ایزوگام های طرح دار شرق دلیجان در مشهد و دیگر شهرهای ایران را با قیمت های مستقیم کارخانه ایزوگام می توانید به انجام رسانید.

در حال حاضر ارائه بهترین قیمت ها را برای مشتریان سراسر ایران امکان پذیر نموده ایم و فروش بدون واسطه این سایت، فرصت بی نظیری است که بتوانید بهترین ایزوگام ها را خریداری نمایید.

صادرات ایزوگام طرح دار

صادرات ایزوگام طرح دار با کیفیت درجه یک

ایزوگام های طرح دار که با بهترین مواد اولیه تولید می شوند، محصول مناسبی در امور صادراتی هم به حساب می آیند.

با توجه به این که کشور ما از جمله قطب های نفت خیز در جهان است، تولید ایزوگام های آن هم با بهترین نوع قیرهای پالایشگاهی انجام می شود و از همین رو در سراسر جهان، شاهد استقبال از چنین ایزوگام هایی هستیم.

در نتیجه برای امور صادراتی خود می توانید با ما شروع به همکاری کنید تا بهترین ایزوگام ها را متناسب با نیاز بازار، در اختیار شما قرار دهیم و این تضمین برای کیفیت و قیمت آن ها نیز وجود دارد که بتوانید با اطمینان، اقدام به ثبت سفارشات خود نمایید.

در حال حاضر با صادرات ایزوگام به بیش از ده کشور جهان، تجربه و اطلاعات لازم را کسب نموده ایم و در نتیجه بهترین بستر همکاری را برای شما تاجران بین المللی فراهم ساخته ایم.

می توانید بهترین نوع ایزوگام های مورد نیاز خود را با یک تماس، از طریق واحد فروش ایزوگام هوبر، سفارش دهید.