قیمت ایزوگام بدون نصب تبریز

قیمت ایزوگام بدون روکش کارخانه تبریز

کارخانه تبریز از تولید کنندگان برتر انواع مختلف ایزوگام می باشد، که سال ها تولید خود را بر مبنای ارائه کیفیت قرار داده است. این برند تولیدی توانسته است عایق های رطوبتی تولید شده در مرکز خود را با نرخ های بسیار مناسب به واسطه فروش مستقیم در اختیار تمامی خریداران عمده در سراسر کشور قرار دهد.

ایزوگامهای تبریز با انتخاب مواد اولیه به گونه تولید شده اند که بدون هیچ گونه نقص و کاستی بتوانند دوام عمر بالایی را بدون ایجاد کوچکترین ترک نسبت به قرار گرفتن در آب و هوای سرد زمستان یا آب و هوای گرم تابستان داشته باشند.

قیمت ایزوگام بدون روکش کارخانه تبریز

قیمت ایزوگام بدون نصب تبریز

تنوع تولیدات از این برند موجب شده است که تنوع قیمت‌ها نیز حاصل شود. این تنوع قیمت‌ها و کیفیت ها توسط لیستی که شرکت هوبر برای خریداران عمده آماده کرده است می تواند راهنمای مناسبی به جهت تصمیم‌گیری سریع باشد.

ایزوگام های تولید شده در کارخانه تبریز از نوع ساده و بدون روکش می تواند بهترین انتخاب جهت ایزولاسیون قسمت های مختلف در صنعت ساختمان سازی یا پل سازی باشد.

بنابراین می توانید جهت بهره گیری برای انجام پروژه‌های عمرانی و ساختمان سازی خود از ایزوگام های برند تبریز را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنید.

قیمت ایزوگام بدون روکش یا پودری دولایه

از دیگر تولیدات عالی این مجموعه می توان به ایزوگام های بدون روکش اشاره کرد. عایق های رطوبتی تک لایه و دولایه که به صورت ساده و بدون روکش تولید می‌شوند این مزیت را دارند که با برخورداری از مواد اولیه مرغوب و قیمت ارزان در اختیار تمامی خریداران قرار بگیرند.

عمدتاً این نوع عایق های رطوبتی جهت زیرسازی در قسمت های مختلف در صنایع گوناگون استفاده می گردد. ایزوگام بدون روکش تبریز با صادرات به کشورهای مختلف با قیمت های مناسب و کیفیت های عالی انتخابی مناسب برای خریداران عمده خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *