فروش ایزوگام صادراتی

فروش ایزوگام | صادرات ایزوگام از ایران به آلمان

تولید ایزوگام صادراتی

فروش ایزوگام خوب ایرانی توسط شرکت ایزوگام هوبر سبب شده تا موقعیت های خوبی برای صادرات ایزوگام از ایران به آلمان فراهم شود. ارائه قیمت های رقابتی ایزوگام به صورت پلمپ گمرکی، در نتیجه فروش بی واسطه ایزوگام، امکان پذیر شده است به گونه ای که اگر بخواهید ایزوگام های خوبی را در بازار خریداری نمایید، این امر برای شما در کمترین زمان، امکان پذیر شده است.

خوشبختانه در کشور ما با توجه به رشد و پیشرفتی که در عرصه تولید ایزوگام ایجاد شده است، امروزه شاهد این مسئله هستیم که هم ایزوگام های خوبی در حال تولید می باشند و هم این که ظرفیت تولید ایزوگام، به خوبی افزایش یافته است.

تمامی این مزیت ها سبب شده تا در بازار جهانی هم بتوانیم وارد شویم و در جوامع جهانی از جمله آلمان، کشورهای اروپایی و …، به خوبی شناخته شویم.

بهترین ایزوگام سنگریزه ای

بهترین قیمت ایزوگام سنگریزه ای ایرانی

در صادرات ایزوگام های طرح دار ایرانی، بهترین نمونه ای که مجوزهای صادرات را هم اخذ نموده است، ایزوگام سنگریزه ای می باشد. تولید چنین ایزوگام هایی با رنگ بندی های سبز، سفید، قرمز و خاکستری رنگ انجام می شود که همین رنگ بندی هم عاملی برای تفاوت قیمت این محصول، خواهد بود.

ایزوگام سنگریزه ای با توجه به نوع متریال متفاوتی که در تولید آن ها مورد استفاده قرار گرفته است، قیمت های بالاتری به نسبت ایزوگام های طرح دار و فویلدار و … هم برخوردار می باشد.

خرید ایزوگام سنگریزه ای

خرید ایزوگام سنگریزه ای درب کارخانه

برای خرید عمده ایزوگام سنگریزه ای شرکت بردین دلیجان که تولید این محصول به صورت رول های ده متری انجام می شود، درب کارخانه می تواند بهترین موقعیت به حساب آید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از مشخصات و ویژگی های بارز ایزوگام های طرح دار سنگریزه ای، می توان به مقاومت حرارتی 120 درجه سانتیگراد اشاره نمود و در خصوص ضخامت این محصول هم، ضخامتی بین 4 تا 4.5 میلیمتر را دارا می باشد.[/box]

این نوع ایزوگام با توجه به فرمولاسیونی که در تولید آن به کار رفته است، به عنوان نمونه یکی از ایزوگام های باکیفیت و مقاوم، شناخته شده است که اگر برای امور صادراتی بخواهید این ایزوگام را سفارش دهید، این امر را از طریق شرکت ایزوگام هوبر می توانید با شرایط خوبی به انجام رسانید.

خرید بهترین ایزوگام

خرید بهترین ایزوگام سنگریزه ای ایرانی

ایزوگام سنگریزه ای می تواند نمونه یکی از بهترین ایزوگام های موجود در بازار به حساب آید که برای خرید عمده این محصول، روش های مناسبی ایجاد شده تا بتوانید با بهترین قیمت های ممکن، اقدام به سفارش ایزوگام نمایید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]تنوع ایزوگام های سنگریزه ای، بیشتر مربوط به رنگ بندی آن ها می باشد که شما بر اساس نوع پروژه های خود و سلیقه ای که دارید، می توانید این ایزوگام ها را انتخاب و سفارش دهید.[/box]

در تولید ایزوگام سنگریزه ای، سطح سنگریزه ای ایجاد شده برروی ایزوگام، از مقاومت بالا برخوردار است و در نتیجه رفت و آمد برروی این سطح، ریزش سنگریزه ها اتفاق نمی افتد و شاید سالانه، تنها دو درصد از سنگریزه ها از سطح ایزوگام، جدا شوند.

ایزوگام صادراتی برای آلمان

صادرات ایزوگام به آلمان چگونه است

بازار آلمان، دارای ظرفیت مناسبی است که بتوان صادرات ایزوگام خوب و مرغوب ایرانی را به آن، به انجام رسانید و برای این امر، تاجرانی که فعالیت صادرات ایزوگام را به انجام می رسانند، نیاز به خرید مستقیم ایزوگام با استاندارد و مجوزهای لازم، خواهند داشت.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنین شرایطی برای همکاری های بین المللی، برای مشتریان خرید عمده ایزوگام صادراتی، از طریق شرکت ایزوگام هوبر فراهم شده است که هم ایزوگام های طرح دار را عرضه می نماید و هم امکان فروش عمده ایزوگام دولایه فویلدار را فراهم ساخته است.[/box]

همکاری با شرکت ایزوگام هوبر، به شما این امکان را می دهد که اگر در هر کشوری قصد سفارش ایزوگام ایرانی را داشته باشید، این امر برای شما، در کمترین زمان، امکان پذیر باشد.