خرید ایزوگام طرحدار پلیمری

فروش ایزوگام استخر دولایه فویلدار

تولید عایق های رطوبتی استخری یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته از کارخانه های مختلف در کشور می باشد با توجه به تنوع کاربری های استخرها اعم از کشاورزی، پرورش ماهی و استخرهای خانگی همواره از موارد متفاوتی جهت ایزولاسیون استخر استفاده می گردد.

ایزولاسیون استخر ها می تواند به عنوان مهمترین عامل جهت جلوگیری از نفوذ آب و جلوگیری از هدر رفتن آب باشد. همچنین به عنوان مهمترین عامل در جهت جلوگیری از تخریب سازه به شمار می‌آیند. عایقکاری استخرهای خانگی توسط ایزوگام های طرح دار می تواند انتخاب مناسبی به جهت ایجاد زیبایی و صرفه جویی در هزینه ها باشد.

فروش ایزوگام استخر دولایه فویلدار

خرید ایزوگام طرحدار پلیمری

ایزوگام های فویلدار با ضخامت های بالا می توانند مورد استفاده در استخرهای پرورش ماهی قرار بگیرند. نکته قابل توجه در افزایش دوام عمر ایزوگام های استخری زیرسازی مناسب دیواره و کف استخر می باشد. همچنین مهارت نصاب در این امر بی‌تأثیر نیست.

ایزوگام های طرح دار استخری را می توانید با توجه به تنوع نقوش تولید شده از انواع پرفروش موزاییکی، شش ضلعی و آجری انتخاب نمایید که عمدتاً با رنگ آبی به فروش می‌رسند.

ایزوگام های پلیمری با ضخامت بالا برای نصب شدن در استخرها استفاده می شوند، زیرا همواره تولیدکنندگان بر آن هستند که هیچ گونه تردیدی نسبت به نفوذ آب از طریق قسمت‌های ایزوگام شده استخر برای مصرف کنندگان وجود نداشته باشد.

قیمت ایزوگام رنگی استخر دولایه

قیمت هر رول ایزوگام پلیمری طرح دار را می توانید بر اساس عوامل مختلف از جمله ضخامت های ایزوگام به دست آورید.

تولیدکنندگان ایزوگام جدیدترین قیمت‌های خود را از طریق شرکت هوبر در اختیار مشتریان عمده ایزوگام قرار می‌دهند. بنابراین می توانید از طریق تماس با کارشناسان هوبر بهترین قیمت های اعلام شده از کارخانه‌های متعددی را جویا شوید و نسبت به ثبت سفارش و خرید خود اقدامات لازم را انجام دهید.

ایزوگام های دولایه رنگی استخری با قیمت مستقیم از کارخانه در اختیار شما قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *