صادرات ایزوگام دولایه

ایزوگام بردین | فروش اینترنتی ایزوگام از کارخانه | هوبر

فروش اینترنتی ایزوگام از کارخانه

ایزوگام بردین به عنوان یکی از برندهای شرکت هوبر می باشد که با ایجاد موقعیت فروش اینترنتی ایزوگام از درب کارخانه، توانسته ایم بهترین قیمت ها را در دسترس مشتریان خود قرار دهیم. مشکین شرق، بان گستر و پارسا هم دیگر برندهایی خواهند بود که در نتیجه شروع همکاری با ما، می توانید برای خرید عمده آن اقدام نمایید.

در سال های اخیر با توجه به رشد و رونق تولید در کشور، ایزوگام بردین دلیجان هم به عنوان یکی از برندهایی بوده که به عرصه تولید رسیده و با توجه به برندسازی های انجام شده، به خوبی توانسته جایگاه لازم را در بازار، از آن خود نماید.

این برندسازی در خصوص ایزوگام بردین، محدود به بازار داخلی نبوده و در عرصه های بین المللی هم به خوبی توانسته ایم این نوع عایق رطوبتی را به دست مشتریان خود رسانده و بتوانیم ظرفیت تولید خود را تا حد امکان، افزایش دهیم.

تولید انواع ایزوگام تک لایه دولایه

تولید انواع ایزوگام یک لایه و دولایه

ایزوگام به عنوان یک ابزار کاربردی برای عایق سازی رطوبتی می باشد که این محصول، قابل تولید در انواع نمونه های تک لایه و دولایه می باشد و در حال حاضر، شرکت هوبر به عنوان یکی از عرضه کنندگان ایزوگام در بازار می باشد که توانسته اقدام به ارائه ایزوگام، با تعداد لایه های مختلف نماید.

ایزوگام تک لایه، صرفا از یک لایه پلی استر قیر اندود شده تشکیل شده است که با توجه به قدرت انعطاف پذیری بالای آن، برای نصب و اجرا در پی ساختمان و موقعیت هایی که شکل هندسی مناسبی ندارند، مناسب خواهند بود.

این در حالی است که در ایزوگام دولایه، لایه های پلی استر و تیشو، به همراه قیر، ترکیب شده و در نهایت، منجر به ارائه یک محصول با کیفیت بالاتر و طول عمر بیشتر می شود.

در هر صورت، همکاری با تیم شرکت هوبر، می تواند فرصتی فراهم آورد که عاملی برای تامین انواع ایزوگام در بازار شود و در هر صورت، ضمن همکاری مستقیم با کارخانه تولیدی ایزوگام، می توانید هر محصولی که مد نظر داشته باشید را سفارش دهید.

نصب ایزوگام روی ایزوگام قدیمی

اگر ایزوگام جدید خود را برروی مکانی که قبلا ایزوگام شده است، می خواهید نصب نمایید، توجه به نکات زیر، مهم و ضروری می باشد:

  1. جدا کردن ایزوگام های قبلی
  2. ترمیم قسمت های آسیب دیده
  3. اجرای ایزوگام جدید

هر کدام از این روش ها دارای مزیت ها و معایبی خواهد بود که هر فردی با توجه به شرایطی که دارد، می تواند اقدام به استفاده از آن ها نماید.

اگر شما بخواهیم ایزوگام جدید خود را برروی ایزوگام قبلی نصب نمایید، این امکان ایجاد می شود که به دلیل افزایش ضخامت، جدا شدن ایزوگام از سطح، افزایش یابد.

به هر حال شما می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی موقعیت مکانی خود و انجام مشاوره با افراد مجرب، یک روش مناسب را بر اساس پروژه های خود انتخاب نمایید تا کمترین هزینه ممکن را برای شما به دنبال داشته باشد.

ایزوگام فویل دار چیست و چه کاربردهایی دارد

یکی از نمونه ایزوگام هایی که در بازار وجود دارد، مربوط به ایزوگام فویل دار است که این محصول با توجه به استانداردهایی که دارد، در پروژه ها و زمینه های خاصی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنعت تولید ایزوگام، با توجه به این که نصب عمده عایق های رطوبتی برروی پشت بام انجام می شود و در معرض آفتاب و نور خورشید قرار دارد، نیاز به این خواهد بود که یک لایه محافظ در قسمت بیرونی ایزوگام، قرار بگیرد و فویل آلومینیوم به عنوان لایه ای خواهد بود که می توان مورد استفاده قرار داد.

ضخامت فویل مورد استفاده برروی سطح ایزوگام، بین 14 تا 16 میکرون می باشد که این ضخامت، بسیار ناچیز بوده و صرفا، از آب شدن قیر داخل ایزوگام، جلوگیری می نماید.

علاوه بر پشت بام، از این نوع عایق رطوبتی برای آب بندی کردن استخر، مخازن و پروژه هایی از این دست می توان استفاده نمود که ایزوگام بردین دلیجان، از جمله گزینه های خوب و کاربردی برای نصب و اجرا خواهد بود.

بهترین فرصت خرید عمده ایزوگام

بهترین فرصت خرید عمده ایزوگام

اگر از جمله مشتریانی هستید که متقاضی سفارش عمده ایزوگام می باشند، محصولات ایزوگام بردین دلیجان، به بهترین شکل در دسترس شما خواهد بود که برای سفارش عمده آن اقدام نمایید.

برای مشتریان شهر تهران، این قابلیت و فرصت هم ایجاد شده تا بتوانند محصول را با بهترین قیمت، در تهران، دریافت نمایند و در صورت نیاز، اقدام به ارائه سفارشات مربوط به نصب ایزوگام هم نمایند.

تمامی این خدمات ارائه شده از سمت شرکت هوبر، با هدف رضایت مندی و جلب خشنودی شما مشتریان انجام می شود تا در نهایت، بتوانید با اطمینان هر چه بیشتر، اقدام به همکاری نمایید.

این ثبت سفارشات را از کلیه شهرها می توانید در اختیار تیم فروش ما قرار دهیم و مجموعه ما نیز در مسیر ارسال و بسته بندی، با نهایت دقت و کیفیت، اقدام خواهد نمود.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام دولایه

ایزوگام دولایه به عنوان یک محصول پر کاربرد می باشد که حتی در عرصه های صادرات هم بسیار می تواند حائذ اهمیت باشد و در حال حاضر، تولید این نوع ایزوگام با کیفیت و استاندارد، توسط شرکت هوبر، با کیفیت های گوناگونی انجام می پذیرد.

ایزوگام بردین دلیجان، نمونه یک محصول خوب و استاندارد برای صادرات می باشد که عرضه آن برای کشورهایی همچون ترکیه، می تواند یک گزینه خاص و بسیار مهم باشد.

استفاده از قیر پلیمری درجه یک، دارا بودن ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم از جمله شاخصه های ظاهری این محصول می باشد که سبب متمایز شدن آن با دیگر محصولات موجود در بازار شده است.

پس برای سفارش عمده ایزوگام مارک بردین به صورت پلمپ گمرکی برای صادرات به کشورهای مختلفی که مد نظر دارید، می توانید با ما در تماس باشید تا حجم درخواستی شما را در مرزهای درخواستی شما، در کمترین بازه زمانی، تحویل دهیم.