ایزوگام ساده یا ایزوگام بدون روکش

فروش ایزوگام بدون روکش برای سرویس با بهترین قیمت

تولید انواع ایزوگام با توجه به نقش ضد آب بودن آن می تواند بهترین انتخاب برای ایزولاسیون قسمت‌هایی باشد که بیشترین تماس را با آب دارند. در فرایند ساختمان سازی عمدتاً از ایزوگام های تک لایه ساده که ارزان‌تر هستند جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی و آشپزخانه استفاده می گردد.

ایزوگام های بدون روکش با برخوردار از ضخامت استاندارد تولید شده در کارخانه های برتر در کشور توسط شرکت هوبر در اختیار تمامی خریداران قرار می‌گیرد. فروش مستقیم از کارخانه می تواند اثرات مثبتی را در مدیریت هزینه‌ها و کاهش قیمت پروژه داشته باشد.

فروش ایزوگام بدون روکش برای سرویس با بهترین قیمت

ایزوگام ساده یا ایزوگام بدون روکش

ایزوگام های ساده و بدون روکش عایق های رطوبتی می‌باشند که به عنوان پایه تولید در هر کارخانه ای در تناژهای مختلف در بازار عرضه می گردد.

ایزوگام های ساده را می توانید با استفاده از نصاب ماهر به گونه ای مورد استفاده قرار دهید که تمامی قسمت های کف و تا حدودی دیوارها و نیز تمامی گوشه ها به خوبی پوشش داده شوند.

ایزوگام های ساده و بدون روکش اصلی ترین کاربرد را جهت عایق کاری قسمت های مختلف ساختمان به ویژه حوضه های آبریز را دارا می باشند.

قیمت روز ایزوگام بدون نصب

کارخانه های متعددی در حال تولید انواع مختلف ایزوگام هستند برای دریافت بهترین قیمت  روز شما می توانید از طریق شرکت هوبر با استعلام قیمت از تمامی تولیدکنندگان برند خود را انتخاب نمایید. لیست قیمت به شما کمک می کند تا بتوانید کیفیت بهتر را با پرداخت هزینه کمتر داشته باشید.

عرضه بهترین ایزوگام برای  ساختمان ها به صورت مستقیم و بدون واسطه بر عهده شرکت هوبر می باشد بر همین مبنا ارزانترین نرخ ها را از آن خود خواهد کرد.

ایزوگام های بدون روکش با فروش ویژه به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق مرکز هوبر برای تمامی نقاط مختلف کشور و نیز صادرات کشورهای همسایه انجام می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *