قیمت ایزوگام سقف

بهترین قیمت ایزوگام سقف آپارتمان دولایه

عایق نمودن پشت بام ها به عنوان یکی از مهمترین مصارف ایزوگام در جهت افزایش استحکام سازه می باشد. ایزوگام های تولید شده را بر اساس وزن سازه می توانید با وزن رول های های مختلف انتخاب نمایید. مهندسین سازه با محاسبه میزان تحمل بار اضافه ساختمان می‌توانند رول های ایزوگام را جهت عایق کاری پیشنهاد دهند.

آپارتمان ها با وزن بالا و تعداد طبقات زیاد عموماً از ایزوگام هایی با ضخامت کمتر و وزن سبک تر مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بسیاری در حال تولید عایق های رطوبتی با کیفیت جهت ایزوگام نمودن پشت بام ها با ضخامت های مختلف هستند. کیفیت عایق های تولید شده به گونه ای است که مشتریان از خارج کشور نیز برای خرید انواع درجه یک آن سفارشات مکرر دارند.

بهترین قیمت ایزوگام سقف آپارتمان دولایه

قیمت ایزوگام فویلدار برای پشت بام

ایزوگام های فویلدار با دارا بودن تعداد دو لایه می توانند انتخاب خوبی برای عایق نمودن پشت بام ها ها باشند. بر اساس استانداردها بهترین عایق رطوبتی برای ایزولاسیون سقف ضخامت ۴ میلیمتر می باشد. ایزوگام های فویلدار می توانند کیفیت بهتری را برای حفاظت از سقف به منظور جلوگیری از نفوذ باران به واسطه مقاومت خوب خود ایجاد نمایند.

برای دریافت بهترین عایق رطوبتی از کارخانه های برتر کشور می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید. هوبر بهترین همراه برای ارائه خدمات به شما خریداران می باشد.

قیمت ایزوگام سقف

با توجه به قیمت های مختلف تعیین شده از برندهای گوناگون ایزوگام همواره انتخاب برای مشتریان بسیار گسترده بوده است. با در نظر داشتن نشان استاندارد می توانید نمونه های مختلفی از عایق های رطوبتی را برای پشت بام خانه های خود انتخاب نمایید. شرکت هوبر با معرفی بهترین برندهای ایزوگام می تواند شما را در تصمیم‌گیری برای انتخاب یاری نماید. برای خرید ایزوگام های فویلدار برای پشت بام متناسب با اقلیم سکونت خود می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *