قیمت ایزوگام طرح دار مرغوب

قیمت ایزوگام رنگی طرح دار از درب کارخانه

ایزوگام های طرح دار از جدیدترین نمونه های تولید عایق رطوبتی محسوب می شود  که می تواند علاوه بر ارائه زیبایی و افزایش کیفیت بصری نسبت به حفظ سازه شما از نفوذ رطوبت و باران جلوگیری به عمل آورد.

ایزوگام های طرح دار امروزه به مهمترین تولیدات اصلی در کارخانه‌های معتبر تبدیل شده‌اند که با ارائه کیفیت عالی در تلاش هستند تا بتوانند تصورات خریداران و مصرف‌کنندگان را نسبت به مقاومت این نوع عایق های رطوبتی ارتقا دهند.

با توجه به این که این نوع ایزوگام ها دارای روکش فویل رنگی و طرح دار هستند قاعدتا قیمت های گران تری را هم نیز شامل می شوند. با این حال شرکت هوبر توانسته است لیستی از برندهای متفاوت تولید کننده ایزوگام طرح دار را در اختیار شما خریداران قرار دهد تا بتوانید بر اساس بودجه ایزوگام های مورد نیاز خود را خریداری کنید.

قیمت ایزوگام رنگی طرح دار از درب کارخانه

قیمت ایزوگام طرح دار مرغوب

از آنجایی که ایزوگام های طرح دار دارای نقوش و رنگ های متفاوت و متناسب با کاربری های متفاوت هستند درجه کیفی تولیدات نیز متناسب با نوع مکان مورد نظر تولید می گردد. بهترین عایق های رطوبتی طرح دار را می توانید از طریق شرکت هوبر جویا شوید. این مرکز برندهایی را برای شما معرفی می نماید که از نظر کیفی بهترین مقاومت را نسبت به هزینه دربر داشته باشند.

قیمت ایزوگام طرحدار با کیفیت پلیمری

با توجه به اینکه ایزوگام های طرح دار  دارای کیفیت‌های متفاوت می باشند و استفاده از قیر پلیمری می تواند مقاومت آنها را دو چندان نماید، انواع ایزوام ها که دارای نقوش اجری، موزاییک، چوبی، چمن و لانه زنبوری با رنگ های متنوع هستند می تواند در دسترس خریداران قرار بگیرد.

ارائه لیست قیمت ها در شرکت هوبر از مراکز تولیدی مختلف می تواند به گونه‌ای باشد که پاسخگوی نیاز به تمامی افراد با توان مالی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *