لیست قیمت ایزوگام صادراتی ارومیه با ضمانتنامه

از زمان پیدایش بشر تا به امروز، نیاز به مسکن و محل زندگی وجود داشته است و یکی از اصلی ترین معیارها برای یک خانه خوب و مرغوب، خانه ای است که که در برابر سرما و گرما عایق باشد و از نفوذ برف و بوران جلوگیری نماید.
همه شنیده ایم که می گویند همین که سقفی برای زندگی داریم خدا را شاکریم و برای اینکه این سقف محکم تر باشد، نیاز به یک عایق بندی دارد.
ایزوگام صادراتی ارومیه یکی از بهترین مارک های تولید شده در زمینه صنعت ایزوگام می باشد که بهترین پوشش و عایق بندی را برای سقف منزل ما ایجاد می کند.
برای آگاهی از لیست قیمت ایزوگام صادراتی ارومیه با ضمانتنامه با ما در خواندن این مقاله همراه باشید تا با کسب اطلاعات کافی بتوانید بهترین انتخاب ایزوگام را برای ساختمانهای خود انجام دهید.

تماس ایزوگام هوبر

کاربرد انواع ایزوگام صادراتی ارومیه

ایزوگامها در انواع مختلف صادراتی و داخلی تولید می گردند و هر کدام کاربری متفاوت دارند.
کاربرد ایزوگام صادراتی ارومیه بسیار وسیع بوده و می توان در هر زمینه ای از آن استفاده کرد. اصلی ترین دلیل استفاده از ایزوگام عایق بندی محیط مورد نظر در برابر رطوبت و نفوذ آب می باشد.
در بخش زیر میتوان به برخی کاربرد انواع ایزوگام صادراتی ارومیه اشاره کرد:

 1. پارکینگ های طبقاتی فروشگاه ها و منازل
 2. مرغداری ها و دامداری ها
 3. عایق بندی لوله های آب، نفت و گاز
 4. پشت بام های ساختمان های مسکونی
 5. مراکز تفریحی مانند مراکز آبی تفریحی
 6. سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها
 7. مراکز بهداشتی و سردخانه ها
 8. مترو و دیگر تأسیسات شهری

نحوه تشخیص کیفیت و اصل بودن ایزوگام سوپر صادراتی

نحوه تشخیص کیفیت و اصل بودن ایزوگام سوپر صادراتی

اگر در یک ساختمان، استخر، پروژه مهندسی، سردخانه و یا هر مکانی، ایزوگام استفاده شده خراب شود، علاوه بر تحمیل هزینه تعمیر زیاد گاها آسیب های جبران ناپذیری نیز وارد می کند.
برای جلوگیری از این آسیب ها بهترین راه استفاده از ایزوگام های اصل و معتبر به جای ایزوگام های تقلبی است.
ولی نحوه تشخیص کیفیت و اصل بودن ایزوگام سوپر صادراتی چیست؟

در زیر به چند مورد از تفاوت های ایزوگام اصل به تقلبی اشاره می کنیم.

 1. ایزوگام اصل دارای شماره ثبت است.
 2. ایزوگام با کیفیت، شفاف بوده و بوی نامطبوعی ندارد.
 3. ایزوگام تقلبی و نامرغوب در صورت تماس دست، دست سیاه می شود.
 4. ایزوگام نامرغوب در دمای ۱۰ درجه خشک و شکننده است.
 5. وزن رول های ایزوگام صادراتی و اصل با ایزوگام تقلبی متفاوت است.
 6. ایزگام های اصل و تقلبی در تک لایه و دو لایه بودن متفاوت هستند.
 7. روکش آلومینیوم بیرونی ایزوگام نیز در حالت ایزوگام اصل و تقلبی امتفاوت است

اگر شما به دنبال یک ایزوگام اصل، با کیفیت و صادراتی هستید، تیم ما در کنار شماست تا بهترین های بازار را به شما معرفی نماید. کافی است تا با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید.

شرایط صادرات ایزوگام ۴میل به ارمنستان

ماده اصلی ایزوگام، پلیمر و قیر می باشد و به دلیل وجود پالایشگاه های متعدد در ایران، ایزوگام تولید شده در کشور بسیار ارزان تر از کشورهای دیگر می باشد.
ایزوگام صادراتی ارومیه، با کیفیت و قیمت رقابتی خود، توانسته بازار بسیار خوبی را در کشورهای همجوار و مخصوصا ارمنستان پیدا کند.
برای آگاهی از شرایط صادرات ایزوگام ۴میل به کشور ارمنستان، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
تیم ما بهترین های صادرات را که مجوزهای لازم جهت صادرات ایزوگام را کسب کرده اند را به شما معرفی کرده و کمک میکنند تا بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

جدیدترین لیست قیمت ایزوگام صادراتی ارومیه

جدیدترین لیست قیمت ایزوگام صادراتی ارومیه

با توجه به اینکه ایزوگام های مصرف شده در وزن ها و ضخامت های متفاوتی تولید می گردند و همچنین نوع صادراتی آن با نوع داخلی تفاوت دارد و با توجه به تفاوت محل استفاده از ایزوگام، قیمت های متفاوتی برای ایزوگام وجود دارد.
با توجه به نوسان قیمت ها امکان درج قیمت در صفحه وجود ندارد، ولی کارشناسان ما با رصد هر روزه بازار و دریافت جدیدترین لیست قیمت ایزوگام صادراتی، به شما کمک می کنند تا در کمترین زمان ممکن از آخرین قیمت ایزوگام به ویژه ایزوگام صادراتی ارومیه مطلع گردید.
برای خرید انواع ایزو گام و آگاهی از شرایط خرید نقد و اقساط ایزوگام، آگاهی از انواع ایزوگام های موجود در بازار، آخرین لیست قیمت بهترین ایزوگام ها، تیم ما در کنار شماست و می توانید با یکی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

 • تماس با شماره کارشناسان
 • تماس با دفتر فروش مرکزی
 • کلیک بر روی لینک زیر و خرید خیر حضوری

 

برترین برندهای ایزوگام صادراتی ارومیه ویژه خاورمیانه

ایزوگام های تولید شده در کشور ایران، به علت داشتن کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب جایگاه خوبی در کشورهای دیگر به ویژه خاور میانه کسب کرده اند.
درصد قیر استفاده شده و نحوه استفاده آن در تولید یک ایزوگام با کیفیت بسیار مهم می باشد. ایزوگام صادراتی ارومیه جزو برترین برندهای ایزوگام صادراتی خاورمیانه است.
تیم ما با تجربه چند ساله در زمینه تولید، فروش و صادرات ایزوگام، بهترین برندها را کنار یکدیگر جمع کرده است. و با معرفی بهترین تولید کننده های ایزوگام، رضایت خاطر مشتریان را فراهم می نماید.
استاندارد ملی ایران و مجوز سازمان بورس از جمله مدارکی است که در صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف، مورد نیاز است و هر صادر کننده ای جهت صادرات به این مدارک نیاز دارد.
تیم ما از جمله تامین کنندگانی است که فقط با برندهای معتبر ایزوگام همکاری می کند و تمامی آنها دارای مجوز های لازم جهت صادرات به سایر کشورها و خاور میانه هستند.

نحوه بارگیری و پالت بندی ایزوگام صادراتی

نحوه بارگیری و پالت بندی ایزوگام صادراتی

عمده ترین نوع ایزوگام صادراتی دو نوع ایزوگام ۵ میل و ۵ میل می باشد که دارای کیفیت بسیار خوبی هستند.
جهت صادرات ایزوگام، بارگیری و پالت بندی ایزوگام باید بسیار با دقت انجام شود.
رول های ایزوگام در اندازه ده متر تولید می شوند،. هر لوله ایزوگام رول شده و مهر مخصوص شرکت، شماره ثبت، استاندارد و مهر گمرکی روی آن ثبت می شود.
تا زمان انتقال به مقصد تمامی رول ها در یک محیط خشک و در دمای بیم ۵ تا ۲۰ درجه سانتیگراد نگهداری می شوند.
هنگام بارگیری همه رولها به صورت عمودی قرار داده شده و بین آنها فاصله ای بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر گذاشته می شود تا تبادل هوا به راحتی انجام گیرد.
در هنگام بارگیری دقت لازم به عمل می آید تا سر و ته رول های ایزوگام آسب نبینند. اگر سر و ته رول های ایزوگام دچار خوردگی شود، به درستی نصب نخواهد شد.
بارگیری و پالت بندی ایزوگام صادراتی با دقت و وسواس زیاد و با رعایت تمامی پروتکل های استاندارد بین المللی داخل کانتینر های سرپوشیده انجام می شود.

پالت های ایزوگام تا زمان نصب باید از هرگونه گرد و غبار، رطوبت و… محافظت گردند تا بهترین کیفیت نصب را داشته باشند.

خرید ایزوگام صادراتی با توجه به اقلیم کشور مقصد

هر کشور با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی خود نیاز به ایزوگام متفاوتی دارد. برخی کشور ها دارای آب و هوای بارانی و مرطوب تری نسبت به سایر کشورها می باشند.
به همین دلیل نوع ایزوگام مصرفی در آنها زخیم تر و دارای لایه های بیشتری است. در برخی کشورها باراش برف و باران به ندرت اتفاق میفتد و بنابراین نیازی به هزینه اضافه تر نبوده و ایزوگامی با ضخامت کمتر، مناسب تر می باشد.
شما صادر کننده عزیز ایزوگام، می توانید با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل فرمایید تا با توجه به اقلیم کشور مورد نظر، بهترین ایزوگام صادراتی را به شما معرفی نمایند.
خرید ایزوگام صادراتی با توجه به اقلیم کشور مقصد یکی از اصلی ترین معیارهای یک صادرات خوب و پرسود ایزوگام است.

معرفی مراکز خرید ایزوگام صادراتی ارومیه به همراه ضمانتنامه

معرفی مراکز خرید ایزوگام صادراتی ارومیه به همراه ضمانتنامه

اگر یک شرکت تولیدی از کیفیت محصولات خود مطمئن باشد؛ در کمال افتخار و به راحتی همراه محصول خود ضمانت نامه ارائه می دهد تا خریدار را از کیفیت محصول خود مطمئن نماید.
ایزوگام صادراتی ارومیه نیز با افتخار در کنار تمامی محصولات تولیدی خود ضمانت نامه معتبر ارائه می نماید. خریداران با خیال راحت می تواند از محصولات ایزوگام صادراتی ارومیه استفاده نمایند.
این محصولات اکثرا دارای ضماننامه ۲۰۰ ماهه می باشند و حداقل عمری که دارند ۲۰ سال می باشد. در صورت نگهداری مناسب، ایزو گام های اسفاده شده می توانند حتی تا ۳۰ و چهل سال نیز بدون هیچ مشکلی کار کنند.
برای معرفی مراکز خرید ایزوگام صادراتی ارومیه به همراه ضمانتنامه، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند.
برای خرید انواع ایزو گام و آگاهی از شرایط خرید نقد و اقساط ایزوگام، آگاهی از انواع ایزوگام های موجود در بازار و آخرین لیست قیمت بهترین ایزوگام ها، تیم ما در کنار شماست و می توانید با یکی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

 • تماس با شماره کارشناسان
 • تماس با دفتر فروش مرکزی
 • کلیک بر روی لینک زیر و خرید خیر حضوری

تماس ایزوگام هوبر

ارومیه به عنوان یک شهر صنعتی دارای محصولات تولیدی پلیمری از جمله ایزوگام می باشد. ایزوگام ارومیه از تنوع محصول و قیمت مناسب برخوردار می باشد. بخش عظیمی از تولیدات ایزوگامی به بازار ترکیه صادر می شود. محصولات ایزوگام پلیمری با  ضمانت و خدمات پس از فروش به صورت عمده به فروش می رسد.

جهت اطلاع از قیمت روز ایزوگام با کارشناسان هوبر تماس بگیرید. کارشناسان هوبر به شما کمک می کنند تا انتخاب بهتر و مناسب تری داشته باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *