قیمت ایزوگام پشت بام

مرکز فروش ایزوگام فویلدار پشت بام آپارتمان

انواع مختلف عایق های رطوبتی که در بازار وجود دارند و مناسب برای نصب شدن بر روی پشت بام ها طراحی شده اند همواره با برخورداری از ضخامتی مناسب و بالای ۴ سانتی متر هستند انتخاب می‌شوند.

البته که میزان ضخامت ایزوگام می‌تواند بر اساس وزن تحمل ساختمان نیز انتخاب شود. عموماً برای آپارتمان‌هایی که ارتفاع زیاد دارند از ضخامت کمتر که دارای وزن های سبک تر می باشند استفاده می شود.

شرکت هوبر با ایجاد خرید غیر حضوری برای تمامی مشتریان در سراسر کشور می تواند این امکان را به وجود آورد که تنها با یک تماس بتوانند محصولی با کیفیت و معتبر را که از روکشی مقاوم تولید شده اند را از درب کارخانه خریداری کنند.

مرکز فروش ایزوگام فویلدار پشت بام آپارتمان

قیمت ایزوگام پشت بام

اگر به دنبال خرید عایق های رطوبتی مرغوب هستید شرکت هوبر مرجع مناسبی برای ارائه مشاوره در خصوص بهترین عایق رطوبتی متناسب با نوع مصرف می باشد.

ایزوگام های پلیمری بهترین انتخاب برای پشت بام ها می باشد زیرا به علت استفاده از قیر پلیمری خالص دوام اینگونه ایزوگام های فویلدار پلیمری بسیار بیشتر خواهد بود.

قیمت ایزوگام های پلیمری فویلدار را می توانید از طریق شرکت هوبر دریافت کنید این نرخ با عرضه مستقیم از کارخانه تولیدی همراه می باشد.

قیمت ایزوگام فویلدار برای پشت بام

قیمت رول‌های تولیدشده ایزوگام فویلدار بر اساس ضخامت آن اعلام می گردد. این نوع عایق های رطوبتی می توانند بهترین انتخاب برای نصب بر روی پشت بام ها باشند.

عایق های رطوبتی فویلدار از برندهای برتر کشور که توجه به استانداردها اولویت تولید آن ها می باشد را می توانید از مرکز هوبر با نرخی کاملاً معقولانه دریافت کنید. لازم است قبل از سفارش برای خرید نسبت به اقلیم نصب عایق های رطوبتی توجه داشته باشید.

شرکت هوبر مرکز فروش مستقیم ایزوگام های مناسب برای پشت بام برای خریداران عمده می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *