ایزوگام صادراتی تبریز

شرکت ایزوگام تبریز بام با محصولات صادراتی درجه یک

یکی از شرکت‌های فعال در زمینه ایزوگام شرکت تبریز بام می باشد که با تولید بهترین محصولات صادراتی توانسته است سود بسیار خوبی به دست آورد. با توجه به بازار رقابتی ایزوگام و فروش محصولات صادراتی همواره تلاش تولیدکنندگان بر این بوده است که بتوانند محصولات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه دارند بر همین اساس شرکت ایزوگام تبریز بام توانسته است به واسطه تولیدات درجه یک خود جزء بهترین دسته تولیدات عایق رطوبتی در کشور قرار بگیرد.

استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولیدات کارخانه تبریز بام منجر به افزایش کیفیت و رضایت مشتریان شده است. انواع مختلف ایزوگام با دارا بودن ضخامت و وزن رول های متفاوت متناسب با سفارش مشتری به صورت ساده و یا روکش دار تولید می گردد.

با توجه به اینکه قیمت های ایزوگام به صورت رقابتی و بر اساس میزان قیمت مواد اولیه تعیین می شود، همواره قیمت ایزوگام های تبریز بام جزء مناسب ترین قیمت ها، در برندهای تولیدی ایزوگام می باشد.

شرکت ایزوگام تبریز بام با محصولات صادراتی درجه یک

صادرات ایزوگام تبریز بام

یکی از مهمترین موارد لازم جهت صادرات، داشتن مدارک لازم برای گمرک می باشد که داشتن نشان استاندارد از دیگر ملزومات این امر محسوب می شود. شرکت هوبر می تواند با داشتن تجربه در امر صادرات بهترین ایزوگام های ایرانی، شرکت های تازه تأسیس را برای صادرات همراهی نماید.

صادرات ایزوگام تبریز بام برای کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس از طریق مسیرهای زمینی و آبی میسر می باشد.

ایزوگام های تبریز بام را می توانید با اطلاع از قیمت روز آن به صورت مستقیم از درب کارخانه با تماس به کارشناسان هوبر دریافت نمایید. هوبر همراهی مطمئن برای صادرات محصولات انتخابی شما می باشد.

تماس ایزوگام هوبر درجه یک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *