مرجع فروش ایزوگام عمده

مرجع فروش ایزوگام عمده | خرید ایزوگام دلیجان

اگر به دنبال مرجع فروش ایزوگام عمده معتبر هستید بهترین جای ممکن آمده اید. شرکت هوبر بهترین مرجع فروش ایزوگام عمده به داخل و خارج از کشور است. کشورهای زیادی هستند که جزء مشتریان دائم ما در خرید ایزوگام هوبر می باشند.

کشورهایی نظیر ازبکستان، ترکیه، عراق، ترکمنستان و ….. همگی به صورت عمده از ما خریداری می کنند. ما همیشه در حال تولید عمده این محصول با ارزش به کشورهای دور و نزدیک هستیم.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک پوشش محکم و مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است. ایزوگام برای مکان های مختلفی از جمله پشت بام ساختمان، استخر، سرویس بهداشتی، جکوزی، دیوار و ……. مورد استفاده افراد قرار می گیرد.

ایزوگام از مکان مورد نظر در مقابل اشعه نور خورشید، سرما و نفوذ آب جلوگیری می کند. عمر ایزوگام ها تقریبا به ۱۵سال می رسد.

مرجع فروش ایزوگام عمده

انواع ایزوگام ها از نظر روکش

از نظر روکش، ایزوگام ها شامل موارد زیر می باشند.

ایزوگام با روکش آلومینیومی

ایزوگام بدون روکش آلومینیومی

ایزوگام های طرح دار و رنگی

ایزوگام با روکش سنگریزه ای یا ماسه ای

همانطور که مشاهده نمودید ایزوگام از نظر روکش دارای ۴ حالت می باشد. ایزوگام با روکش آلومینیومی که به آن ایزوگام فویلدار می گویند برای مکان هایی مناسب است که مستقیم در معرض خورشید قرار دارد.

به خاطر روکش آلومینیومی که دارد در مقابل اشعه آفتاب بسیار مقاوم است. شما می توانید برای پشت بام خانه خود که متسقیم در معرض اشعه خورشید است این نوع ایزوگام را نصب کنید.

[highlight-red bcolor=”green” align=”right” ] ایزوگام های با روکش سنگریزه ای یا ماسه ای مانند ایزوگام های طرح دار و رنگی برای عایق کاری مکان های مختلفی کاربرد دارد و زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد.[/highlight-red]

ایزوگام های ساده و بدون روکش آلومینیومی برای مکان هایی مانند سرویس های بهداشتی و …. که زیاد در معرض اشعه خورشید قرار نمی گیرد مناسب است.

هر کدام از ایزوگام ها را که شما انتخاب کرده اید در فروشگاه آنلاین ما موجود است. به راحتی می توانید به بخش خرید محصولات بروید و تمامی محصولات شرکت ما را مشاهده نمایید.

خرید ایزوگام با کیفیت از طریق آنلاین و اینترنتی

امروزه خوشبختانه اکثر فروشگاه و شرکت ها، تمامی محصولات خود را علاوه بر فروش حضوری، به صورت آنلاین و اینترنتی به فروش می رسانند. مخصوصا در ۲سال اخیر به خاطر وضعیت کرونا خرید اینترنتی رشد بالایی را به خود اختصاص داده است و افراد به سمت این روش خرید رو آورده اند. خرید اینترنتی مزایای زیادی را برای مشتریان در بردارد که می توان به چند مورد از آن اشاره کرد.

خرید اینترنتی در زمان و وقت شما صرفه جویی می کند.

با خرید اینترنتی دیگر شما درگیر ساعت ها ماندن در ترافیک نخواهید شد.

در مدت چند دقیقه به راحتی می توانید تمامی محصولاتی را که بخواهید در فروشگاه آنلاین انتخاب و خرید نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *