قیمت خرید ایزوگام طرح دار

قیمت هر متر ایزوگام | خرید عمده ایزوگام طرح دار در ایران

قیمت خرید ایزوگام

قیمت هر متر ایزوگام در نتیجه فروش مستقیم و بی واسطه، به صورت کاملا رقابتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد که اگر شما هم قصد سفارش ایزوگام ساده و یا طرح دار برای خرید عمده در بازار ایران را داشته باشید، می توانید از چنین موقعیتی، استفاده نمایید. ایزوگام طرح دار برای اجرا در نمای ساختمان، بیشترین کارایی را دارد و بهترین طرح ها را برای فروش، آماده نموده ایم.

یکی از تولیداتی که امروزه توسط کارخانه های تولید کننده ایزوگام به بازار ارائه می شود، مربوط به ایزوگام طرح دار بوده و این نوع ایزوگام هم با توجه به خلاقیت شرکت های مختلف، با طرح و مدل های مختلفی، ارائه می شود.

ایزوگام طرح چمن، نمونه یکی از ایزوگام هایی است که با ظرفیت بالایی تولید می شود و این نوع ایزوگام در کنار دیگر طرح های موجود، با بهترین ضخامت و وزن، آماده عرضه مستقیم شده است.

ایزوگام ارزان طرح دار

ایزوگام ارزان طرح دار دلیجان

ایزوگام طرح دار در کارخانه ایزوگام دلیجان، با کاهش ضخامت و وزن این محصول، با قیمت های ارزان نیز به فروش عمده می رسد که این محصول، در قسمت هایی که حساسیت کمتری دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اینکه پیمانکاران از ایزوگام های ارزان قیمت استفاده کنند و یا ایزوگام باکیفیت، با توجه به بودجه ای که برای آن ها تعریف شده و همچنین نوع پروژه هایی که در اختیار دارند، متفاوت می باشد اما هستند مشتریانی که ایزوگام ارزان قیمت را اولویت خود قرار داده و به دنبال این محصول، هستند.[/box]

تولید ایزوگام طرح چمن

کارخانه تولید ایزوگام طرح چمن

کارخانه هایی که امروزه موفق به تولید ایزوگام طرح دار شده اند، بسیار می باشند اما ارائه ایزوگام هایی با ارزان ترین قیمت بازار، از طریق شرکت ایزوگام هوبر، امکان پذیر شده است.

ایزوگام طرح چمنی تولید شده توسط ما، دارای دو نوع درجه یک و درجه دو می باشد که قیمت های متفاوتی را ارائه می نمایند.

تفاوت ایزوگام درجه یک و درجه دو، در ضخامت و وزن ایزوگام و همچنین نوع قیر مصرفی برای تولید آن می باشد که سبب شده تا درجه های کیفی محصول، تغییر نماید.

صادرات ایزوگام سنگریزه ای

صادرات ایزوگام سنگریزه ای درجه یک

در میان انواع ایزوگام های طرح دار، اگر بخواهیم یک محصول خوب برای صادرات ایزوگام را معرفی کنیم، ایزوگام سنگریزه ای می باشد که این نوع ایزوگام، با استانداردهای خاصی تولید شده و علاوه بر این که نمای زیبایی را ایجاد می کند، قدرت عایق کاری بالایی نیز دارد.

در نتیجه با توجه به چنین مشخصه هایی، ایزوگام سنگریزه ای را در کشورهایی که نیاز به یک محصول خوب و باکیفیت دارند هم می توان ارائه نمود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]اما تامین این نوع ایزوگام هم برای تاجران بین المللی، به گونه ای امکان پذیر شده است که هم بتوانند به رنگ بندی های مختلفی دست یابند و هم قیمت های مناسبی در اختیار خریداران قرار گیرد که برای سفارش تمامی ایزوگام های سنگریزه ای و ایزوگام های ساده دلیجان، می توانید با ما در تماس باشید.[/box]

بازار فروش ایزوگام رنگی

بازار فروش ایزوگام طرح دار رنگی

ایزوگام طرح دار و رنگی با طرح های مختلف، امروزه از یک بازار داغ و رقابتی برای فروش عمده برخوردار می باشند که این فروش، برای شهرهای مختلف، قابل انجام شده است.

اگر بخواهید ایزوگام طرح دار را برای ساختمان، استخر و دیگر پروژه های اجرایی خود که نمای آن برای شما قابل اهمیت می باشد را خریداری کنید، شرکت ایزوگام هوبر، بهترین روش را در اختیار شما قرار داده تا در نتیجه یک تماس، بتوانید این محصول را خریداری کنید.

در کنار ایزوگام های طرح دار، ایزوگام ماسه ای هم نمونه دیگری از ایزوگام های رنگی می باشد که توانمندی تولید آن در کارخانه تولید ایزوگام دلیجان وجود داشته و محصولاتی با کیفیت تضمین شده را ارائه نموده ایم.