فروش ایزوگام صادراتی به کربلا | مرکز فروش ایزوگام با کیفیت

شرکت هوبر علاوه بر فروش ایزوگام صادراتی به کربلا، به اکثر کشورها در سراسر دنیا محصولات با کیفیت خود را صادر می کند. در بازار جهانی، ایزوگام هوبر، جزء برترین محصولات شمرده شده است.

انواع مختلف عایق رطوبتی ایزوگام 

عایق رطوبتی چسبانده شده یا اضافه شده یک پوشش نازک قیر، پلیمری یا کامپوزیت از نوع رول (مواد ورق الاستیک) است. به طور گسترده در سازه های سقف تخت استفاده می شود. مصالح سنتی و در دسترس ترین آنها شامل مصالح قیری ایزوگام است.

از مزایای غشاهای مدرن می توان به استحکام بالا، عدم نیاز به حفاظت اضافی در برابر آسیب، محدوده دمای عملیاتی گسترده، نصب تک لایه، قابلیت استفاده به عنوان لایه رویی سقف یا لایه زیرین سیستم های سقف معکوس اشاره کرد.

ویژگی های قیر به عنوان ماده اصلی ایزوگام

قیر یک محصول طبیعی ضد آب است که در آب نامحلول است. قیر در طبیعت وجود دارد، اما قیر مورد استفاده برای کارهای فعلی حاصل تولید صنعتی است. مخلوط با عناصر ریز ماسه مانند، به عنوان درزگیر در ساختمان عمل می کند.

قیر به شدت به مواد و پایه (شیشه، اسکلت فلزی، بتن، سنگ، چوب) می‌چسبد. عایق حرارتی بسیار خوبی را ارائه می دهد.

قیر یک رسانای الکتریکی نیست. این محصولی است که تحت تأثیر عوامل شیمیایی رایج واکنش نشان نمی دهد. همچنین برای محافظت از ساختمان ها به منظور کاهش نفوذ رطوبت، جلوگیری از گرما و سرما استفاده می شود. اما این عیب را دارد که اجازه نمی دهد رنگ یا گچ بر روی آن اعمال شود.

فروش ایزوگام صادراتی به کربلا

سهولت استفاده از مایع قیری

سقف یک خانه، به ویژه تراس پشت بام، به ویژه در معرض تغییرات آب و هوایی است. اولین دشمن سقف های مسطح و سقف های مسطح سرما و آب باران است. آب به داخل شکاف ها نفوذ می کند، یخ می زند و به بستر (بتن، چوب) آسیب می رساند.

قطران یک غشای ضد آب تشکیل می دهد که از نفوذ آب جلوگیری می کند. این پوشش مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما دارد.

[highlight-red bcolor=”green” align=”right” ]قطران مایع بسته به نوع سطح سقف با اسکاج، برس یا غلتک اعمال می شود. مدت زمان خشک شدن ۴ ساعت است که زمان اجرای صحیح و سرد را باقی می گذارد. محصول حفاظتی دارای بازده ۴ متر مربع در لیتر است.[/highlight-red]

بدون اتصالات یا جوش، بدون خطر نشتی

تکنیک اجرای محصولات قیری برای سقف، کاربرد چند لایه است. با یک غلتک، یک برس، یک اسکاج، محصول پس از خشک شدن، هیچ جوش یا اتصالی را نشان نمی دهد. همیشه این جوش ها و اتصالات هستند که منبع نشت آب هستند.

آب بندی ترک ها در سقف های مسطح

قیر مایع بسیار روان است. اجرای سرد آن مانع از نفوذ آن به شکاف های سبک و ترک های تکیه گاه نمی شود.

هنگامی که سطح تکیه گاه دارای ترک های بیش از ۵ میلی متر باشد، ماستیک پایه قیر امکان آب بندی آنها را فراهم می کند. برای اثربخشی واقعی، پوشش باید تمیز، عاری از آلودگی باشد.

غشای الاستیک و مقاومت در برابر پارگی

قیر پس از خشک شدن، یک غشای قیری الاستیک را تشکیل می دهند. این به تکیه گاه (سقف بتنی، پوشش چوبی) آب بندی کاملی می دهد که در برابر حرکات جزئی مقاومت می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *