قیمت بهترین مارک ایزوگام

ایزوگام پایا پلیمر تبریز دولایه برای پشت بام

استفاده از ایزوگام برای عایق کاری پشت بام ها نمونه ای پر مصرف از ایزوگام های تولیدی در کشور می باشد که با توجه به استفده فراوان در عصر جدید، کارخانه های متعددی عایق رطوبتی برای پشت بام ها را تولید می نمایند. ایزوگام های دولایه با دارا بودن روکش فویلدار مناسب ترین انتخاب برای عایق نمودن پشت بام ها از لحاظ کیفیت و قیمت می باشند.

ایزوگام های دولایه را بر حسب میزان ضخامت و وزن رول های آن بر مبنای تحمل بار اضافی سازه می توانید برای خرید انتخاب نمایید. بهترین عایق رطوبتی وزن ۴۰ کیلوگرم و ضخامت بالای ۳٫۵ میلیمتر می باشد.

نوع روکش عایق های رطوبتی را با فویل آلومینیومی در ضخامت ۱۴ تا ۱۶ میکرون می توانید بر اساس قیمت آن برای خرید عمده انتخاب نمایید.

ایزوگام پایا پلیمر تبریز دولایه برای پشت بام

ایزوگام پایا پلیمر تبریز

با توجه به برندهای متفاوت تولید ایزوگام مناسب برای پشت بام در شهرهای تبریز و ارومیه لازم است با دقت در تفاوت قیمت و کیفیت محصولات تولیدی اقدام به خرید شود. از جمله تولید کنندگان با کیفیت ایزوگام پشت بام، کارخانه پایا پلیمر تبریز می باشد.

این برند محصولات عایق رطوبتی را با توجه به تقاضای بازار با کیفیتی مطلوب تولید می نماید. چسبندگی مناسب بر روی تمامی سطوح و دوام عمر خوب از مشخصه های خوب ایزوگام پایا پلیمر تبریز می باشد، به همین علت می توان با اطمینان خاطر برای خرید عمده آن اقدام کرد.

کارخانه پایا پلیمر تبریز محصولات عایق رطوبتی خود را بر اساس استانداردهای تعیین شده، تولید می نماید به همین دلیل می تواند اطمینان خاطر از کیفیت را برای مشتریان فراهم آورد.

شرکت هوبر با فروش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه خرید عمده را با قیمت بسیار استثنایی برای مشتریان فراهم نموده است. با برقراری تماس با کارشناسان شرکت هوبر می توانید از قیمت روز به ایزوگام اطلاع یابید.

تماس ایزوگام هوبر درجه یک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *