قیمت ایزوگام رنگی استخر دولایه

ایزوگام دولایه طرح استخر رنگی

بهترین عایق های رطوبتی مخصوص استفاده و نصب در استخرهای خانگی را می توانید از طریق مرکز هوبر استعلام ‌قیمت نمایید. ایزوگام های تولید شده در انواع طرح های مختلف که پرفروش‌ترین آنها ایزوگام های آجری و لانه زنبوری می باشد از برندهای برتر کشور با فروش ویژه از طریق شرکت هوبر به همراه می باشد.

 ایزوگام دولایه طرح استخر رنگی

قیمت ایزوگام رنگی استخر دولایه

ایزوگام های مخصوص استخرها با دارا بودن تعداد لایه های دو و سه لایه با ضخامت بالا به گونه ای طراحی می شوند که دارای بیشترین مقاومت در برابر تماس مداوم با آب باشند. ایزوگام های تولید شده با دارا بودن روکش فویل رنگی که عموماً به رنگ آبی دیده می‌شوند قابل عرضه با قیمت تعیین شده کارخانه از طریق شرکت هوبر می باشد.

ایزوگام های دولایه طرح دار بر اساس ضخامت آن دارای قیمت های متفاوتی می باشند. هرچند که قیمت تمام شده عایق کاری استخر توسط ایزوگام بسیار ارزان تر از سایر روش های ایزولاسیون می باشد، اما ایزوگام های طرح دار استخری نسبت به سایر ایزوگام های ساده از قیمت بیشتری روبه رو هستند؛ البته لازم به ذکر است که مقاومت بسیار بالایی را نیز در بر دارند.

بهترین نوع ایزوگام برای استخر

انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای استخر کفایت نمی کند بلکه نصب توسط افراد ماهر نیز می تواند تکمیل کننده کیفیت ایزوگام خریداری شده باشد. ایزوگام های طرح دار را با استفاده از نصب مناسب و زیرزسازی خوب استخر قبل از نصب ایزوگام، می توانید سالیان متوالی استفاده نمایید و از کیفیت و زیبایی آن به بهره ببرید.

بهترین نوع ایزوگام استخری توسط کارشناسان هوبر شناسایی و در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد. از آنجایی که از عرضه ایزوگام از فروشندگان دست اول می تواند تفاوت قیمت بسیاری را به وجود آورد، این مرکز اولویت خرید بسیاری از خریداران عمده قرار گرفته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *