خرید و فروش کارخانه ایزوگام در تبریز با قیمت رقابتی

خرید و فروش کارخانه ایزوگام در تبریز با قیمت رقابتی

 

ایزوگام یکی از مهم‌ترین عایقهای رطوبتی است. امروزه خرید و فروش کارخانه ایزوگام در تبریز با قیمت رقابتی به دلیل هزینه مناسب، افزایش پیدا کرده است؛ شما می توانید به آسانی انواع ایزوگام با ضخامتهای مختلف و کیفیتهای متنوع را بر اساس نیاز خود به راحتی از درب کارخانه مورد نظر خریداری کرده و با اطمینان از آن استفاده کنید.

برای افرادی که قیمت کم در کنار کیفیت بالا و اصل بودن ایزوگام اهمیت دارد؛ بهترین راه خرید و فروش ایزوگام از درب کارخانه است. خرید این محصول به صورت جزئی و عمده بر اساس نیاز خریداران محترم در بسته بندی و متراژهای متفاوت صورت می گیرد. شما با مراجعه حضوری به درب کارخانه یا مراجعه به وب سایت اینترنتی آن، می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کرده یا سفارش دهید.

 

تماس ایزوگام هوبر درجه یک

آشنایی با ایزوگام های ۴ و ۳ میلی متری

 

ایزوگامها انواع مختلفی بر اساس ضخامت دارند و هر کدام موارد استفاده مخصوص به خود را دارا می باشند. برای آشنایی با ایزوگام های ۴ و ۳ میلی متری بهتر است بدانید که هر دوی این محصولات با استانداردهای روز جهان تولید می شوند. با این تفاوت که ایزوگام ۳ میلیمتری ضخامت کمتری داشته و به دلیل وزن سبک بیشتر برای ساختمانهای بزرگ که فشار کمتری به آن وارد شود، استفاده می گردد.

برای مناطق یا شهرهایی که دارای رطوبت زیادی هستند یا بارندگی در آنها زیاد است؛ بیشتر از ایزوگام با ضخامت ۴ میلیمتر استفاده می شود. از نظر قیمت نیز ایزوگامهای ۳ میلیمتری قیمت کمتری دارند. برای پروژه های عظیمی که نیاز به ایزوگام سبک با قیمت مناسب و متراژ بالا است؛ معمولاً خرید ایزوگام ۳ میلی متری توصیه می شود. جهت محافظت طولانی مدت برای چندین سال از ساختمانهایی که در شهرهای مرطوب و پرباران قرار دارند؛ معمولاً ایزوگامهای ۴ میلیمتری بهتر هستند.

 

ایزوگام مناسب برای مناطق گرمسیری و سردسیری

 

ایزوگام مناسب برای مناطق گرمسیری و سردسیری

 

دقت به نوع ایزوگام بر اساس آب و هوای منطقه و درجه هوا در هنگام فروش کارخانه ایزوگام در تبریز یا دیگر شهرهای ایران اهمیت زیادی دارد. ممکن است برای بسیاری از افراد سوال باشد ایزوگام مناسب برای مناطق گرمسیری و سردسیری چگونه باید باشد؟

در حالت معمول ایزوگامهای مناسب برای مناطق سردسیر باید از مواد پلیمری و آلاستیکی ساخته شده باشند. همچنین این ایزوگامها باید دارای ضخامت و قطر بیشتری داشته باشند. ایزوگامهای مناسب برای مناطق سردسیری باید به راحتی خم شده و در مقابل فشار و تاخوردگی از خود مقاومت زیادی نشان دهد.

در مقابل، ایزوگامهایی که برای مناطق گرمسیری استفاده می شود؛ از مواد پلیمری پلاستیکی ساخته شده و باید بتواند در مقابل دماهای بسیار بالا مقاومت زیادی نشان دهد. میزان قیر استفاده شده در تولید ایزوگامهای گرمسیری باید بسیار کمتر باشد تا گرمای کمتری را به خود جذب کند.

معمولاً ایزوگامهای گرمسیری بر روی لایه خارجی خود دارای فویل هستند. که این کار باعث بازتاب گرما و پیشگیری از گرم شدن بیش از حد ساختمان می شود.

 

میانگین طول عمر ایزوگام های فویل دار چقدر است؟

 

اگر برای شما نیز سوال است که میانگین طول عمر ایزوگام های پولدار چقدر است؟ باید بدانید که عوامل مختلفی روی تعیین عمر این ایزوگامها موثر است. مثلاً کیفیت تولید و نوع مواد تشکیل دهنده و درصد قیر و الیاف مصنوعی از اصلی‌ترین عواملی هستند که روی عمر و ماندگاری ایزوگام فویل دار موثر هستند.

در حال حاضر میانگین عمر این محصولات را ۱۰_۱۵ سال در نظر می‌ گیرند. که ممکن است عواملی مانند تابش اشعه ماورای بنفش و باران و رطوبت در ایزوگام نفوذ کرده و باعث خرابی و از بین رفتن آن شود.

نوع استفاده و مکانی که ایزوگام فویل دار نصب می شود نیز می‌ تواند در تعیین عمر آن موثر باشد. مثلاً ایزوگامهایی که در استخر نصب می شوند نسبت به آنهایی که روی پشت بام نصب می شوند، عمر کمتری دارند زیرا به صورت مداوم در تماس با رطوبت و آب قرار دارد.

 

مراکز خرید و فروش ایزوگام در تبریز

 

مراکز خرید و فروش ایزوگام در تبریز

 

در حال حاضر تعداد زیادی مراکز خرید و فروش ایزوگام در تبریز وجود دارند. شما می توانید ایزوگام مورد نظر خود را با کیفیت و ابعاد مختلف خریداری کنید. هر کدام از این مراکز فروش کارخانه ایزوگام در تبریز دارای نمایندگیهای مختلفی هستند و شما می توانید ایزوگام مورد نیاز خود را در ضخامت و کیفیتهای متنوع بر اساس نیاز خود خریداری کنید.

همانطور که گفته شد ایزوگامها تنوع زیادی دارند.  هرکدام از آنها دارای تعداد لایه یا ضخامتهای گوناگونی هستند که این مراکز خرید و فروش، انواع ایزوگام را برای تمامی مشتریها عرضه کرده. شما می توانید آن را با قیمتهای مناسب و درصد خلوص بالا تهیه نمایید.

برخی از مراکز خرید به صورت مستقیم زیر نظر کارخانه هستند. ولی برخی دیگر به صورت مستقل انواع ایزوگام مورد نیاز شما را با قیمتهای اقتصادی و کیفیت و ماندگاری بالا عرضه می کنند. شما با مراجعه حضوری یا آنلاین به آنها می توانید ایزوگام مورد نیاز خود را به صورت جزئی و عمده خریداری کنید.

 

برند های عرضه شده در کارخانه ایزوگام تبریز

به دلیل تجمع کارخانه های ایزوگام، امروز برند های عرضه شده در کارخانه ایزوگام تبریز بسیار زیاد است. این منطقه جزء مهم ترین قطبهای تولید کننده ایزوگام با برند های مختلف به حساب می آید. در حال حاضر انواع مختلف فروش کارخانه ایزوگام در تبریز وجود دارد که افراد زیادی مایل هستند این محصول را از آنها خریداری کنند.

بسیاری از این برندها امتیاز مناسبی برای فروش در بازارهای داخلی یا خارجی دارند. شما به راحتی پس از کسب اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و ضخامت آنها می توانید برای مصرف شخصی، فروش یا حتی صادر کردن ایزوگام، اقدام به خرید آنها کنید.

برندهای گوناگون عرضه کننده ایزوگام تبریز این محصول را با دانش روز و بهترین تکنولوژی روز دنیا با مواد اولیه با کیفیت و قیر خالص تولید می کند. که به دلیل عمر طولانی و نقش حفاظتی بالا، خرید و فروش آن افزایش زیادی داشته است.

 

مزیت های خرید ایزوگام از درب کارخانه

مزیت های خرید ایزوگام از درب کارخانه

 

بهتر است بدانید مزیت های خرید ایزوگام از درب کارخانه بسیار زیاد هستند. به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می دهند این محصول را به طور مستقیم به صورت فروش کارخانه ایزوگام در تبریز یا دیگر شهرهای ایران خریداری کنند. از مهمترین مزایای خرید کارخانه ای این محصول می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • خرید ایزوگام از درب کارخانه باعث می شود تا شما هزینه بسیار کمتری بابت خرید آن را پرداخت کنید.
  • خرید به این روش سبب می‌ شود تا محصولی استاندارد و اصل خریداری کرده و نگران بی کیفیت یا تقلبی بودن آن نباشید.
  • شما می توانید از تخفیفهای فصلی یا مشاوره خرید رایگان استفاده کنید.
  • خرید انواع ایزوگام از درب کارخانه سبب می شود تا در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی شده و شما بتوانید قیمت کلی کمتری برای تهیه و سفارش آنها به صورت عمده پرداخت کنید.
  • برای افراد متقاضی، امکان تولید انواع ایزوگامهای سفارشی از درب کارخانه نیز وجود دارد.

 

تماس ایزوگام هوبر درجه یک

نکات مهم درباره خرید ایزوگام درجه یک

 

بهتر است به نکات مهم درباره خرید ایزوگام درجه یک در زمان خرید و فروش کارخانه ایزوگام در تبریز دقت کنید. تا بتوانید محصولی با کیفیت و مرغوب تهیه نمایید. در ابتدا باید توجه داشته باشید که ایزوگام مورد نظر شما دارای نشان استاندارد باشد، همچنین این محصول باید توسط کارخانه یا نمایندگیهای فروش معتبر تهیه شود.

حتماً در زمان خرید، وزن و ضخامت استاندارد آن را در نظر بگیرید و آن را مطابق استانداردهای روز جهان و یا مکانی که قصد استفاده از آن را دارید تهیه کنید؛ در زمان خرید حتما دقت داشته باشید که ایزوگام انتخابی شما نباید بوی نامطبوعی داشته باشد یا پس از دست زدن، رنگ سیاه پس بدهد.

از خرید ایزوگامهای بیش از حد نازک و بیش از حد ضخیم که نشان از غیر استاندارد و تقلبی بودن دارد پرهیز کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است ایزوگامی را خریداری کنید که دارای ضمانت نامه و مهره استاندارد باشد؛ همچنین مناسب بودن با آب و هوای منطقه شما نیز از مهمترین نکات خرید ایزوگام درجه یک به حساب می آید.

 

 

خرید اینترنتی ایزوگام از سراسر کشور

خرید اینترنتی ایزوگام از سراسر کشور

 

برای افراد متقاضی، خرید اینترنتی ایزوگام از سراسر کشور باعث می شود تا آنها بتوانند محصول مورد نظر خود را بدون دغدغه و با اطمینان خاطر فراوان در کمترین زمان خریداری کنند. افرادی که دارای مشغله کاری فراوان هستند؛ می توانند ایزوگام مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی از کارخانه یا نمایندگیهای فروش سفارش داده و در موعد مقرر تحویل بگیرند.

خرید اینترنتی دارای مزایای فراوانی است. شما می توانید در هر کجای ایران که هستید اقدام به خرید و سفارش محصول مورد نظر خود کنید. بیشتر کارخانه های تولید کننده ایزوگام در سراسر کشور محصول شما را پس از ثبت سفارش ارسال می‌ کنند.  شما با اطمینان از کیفیت بالا و داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش، می توانید از آن استفاده کنید.

شما با یک سرچ ساده می توانید ایزوگام مورد نظر خود را پیدا کرده. پس از گفت و گو با کارشناسان فروش یا به دست آوردن تمامی اطلاعات در مورد آن؛ این عایق رطوبتی را به راحتی و بدون صرف وقت و انرژی زیاد خریداری کنید.

 

  • با تولید بهترین نوع ایزوگام های ایرانی در کارخانه تبریز، شرایط لازم برای فروش عمده ایزوگام با قیمت مناسب برای انجام فعالیت های صادرات و یا پخش داخلی، از طریق این سایت فراهم می شود.  می توانید ضمن ارتباط با ما، برای خرید عایق های رطوبتی اقدام نمایید.

بازار ایران به دلیل نفت خیز بودن این کشور، منبع خوبی برای تولید محصولات نفتی از جمله انواع ایزوگام می باشد. و با توجه به ظرفیت بالای تولید کارخانه ایزوگام تبریز، فرصت های مناسبی هم برای انجام امر صادرات ایزوگام، فراهم می شود.

برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف، نیاز به مجوزهای سازمان بورس، خدمات پلمپ گمرکی و اقدامات دیگر خواهد بود. که تمامی این موارد توسط کارشناسان فروش شرکت هوبر، مرحله به مرحله قابل انجام خواهد بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *