قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک با ضمانت معتبر

قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک با ضمانت معتبر

آخرین قیمت ایزوگام تبریز در کارخانه بر چه اساسی تعیین گردیده است؟

شرایط و قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک چگونه است؟

ایزوگام هوبر درجه یک

قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک با ضمانت معتبر

عایق های رطوبتی از تنوع بالایی برخوردارند. این تنوع به گونه ای ست که بتواند از سازه در برابر شرایط اقلیمی متفاوت، محافظت بالا به عمل آورد. هر نوع اقلیم جغرافیایی نیازمند استفاده از نوع متفاوتی عایق است که بتواند علاوه بر طول عمر زیاد، کارکرد مطلوبی نیز از خود نشان دهد.سازندگان باید پیش از خرید ایزوگام، ابتدا از نمونه های متناسب با ساختمان اطلاعات کسب نمایند. پس از انتخاب نوعی مناسب از ایزوگام، از شرکت های معتبر خرید کنند. شرکت های سازنده معتبر، محصولاتی با بالاترین سطح کیفی در اختیار مشتریان قرار می دهند. مواد اولیه سازنده محصولات ساخته شده توسط این برندها، از مواد مرغوب و درجه یک است.خرید ایزوگام به روش های مختلفی می تواند صورت بگیرد. اولین گام پس از انتخاب هر برند، استعلام گیری قیمت می باشد. چرا که این قیمت تحت تاثیر عوامل متعدد، نوسان پیدا می کند.

تبریز از شهر های برتر در زمینه تولید و عرضه انواع ایزوگام است. افراد برای استعلام گیری قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک ، می توانند به روش های مختلفی اقدام نموده و محصولی با برترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه خریداری کنند.

 

نحوه ی انتخاب مناسب ترین ایزوگام با توجه به اقلیم

نحوه ی انتخاب مناسب ترین ایزوگام با توجه به اقلیم

شرایط اقلیمی متفاوت، نیاز به استفاده از ایزوگام های متفاوت نیز دارند. مناطقی که دارای اقلیم سردسیر بوده و در معرض یخبندان قرار دارند، باید از عایق های پلیمری الاستیکی BPE استفاده نمایند. این محصولات در برابر یخ زدگی و ترک خوردگی در شرایط یخبندان از خود مقاومت نشان می دهند. همچنین حضور لایه های تیشو و پشم شیشه کمک می کند تا از انتقال دمای داخل ساختمان به بیرون جلوگیری شود.

این در حالیست که برای مناطق گرمسیر و حضور نور شدید خورشید، توصیه به استفاده از عایق هایی شده است که دو الی سه لایه بوده و مجهز به لایه فویل آلومینیومی باشد. حضور این فویل آلومینیومی منجر به انعکاس نور خورشید می شود. این امر از ورود گرما به داخل ساختمان و نیز تخریب بافت سازه جلوگیری می کند.

برای انتخاب بهترین و سازگار ترین نوع ایزوگام با محیط و شرایط جغرافیایی، می توان از مشاورین مجرب در این زمینه راهنمایی گرفت.

 

ضرورت استفاده از ایزوگام در تبریز

تبریز از جمله شهرهای سردسیر ایران می باشد. اکثر اوقات سال در این شهر درجه هوا پایین بوده و زمستان های بسیار سردی را تجربه می کند. به نحوی که حضور برف و یخبندان در این ناحیه دور از انتظار نیست.

استفاده از ایزوگام های معمولی در این محل توصیه نمی شود. چرا که یخبندان های طولانی، منجر به ترک خوردگی و اسیب دیدن عایق شده؛ و در نتیجه این امر نیز ساختمان اسیب خواهد دید.

بهترین نوع ایزوگام برای تبریز، استفاده از عایق هایی ست که با قیر پلیمری تولید شده باشند. پلیمر الاستیکی می تواند در برابر: سرما و برودت شدید، رطوبت، کشش و غیره، مقاومت نشان دهد. این محصول در نمونه های تک لایه، دولایه ، ساده و یا روکش دار موجود می باشد. بسته به نوع هر ایزوگام، رول های عایق وزنی در حدود ۳۸ تا ۴۵ کیلوگرم داشته و ضخامت آنان می تواند بین ۳٫۵ الی ۵ میلی متر باشد.

قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک به این عوامل بستگی دارد. هرچقدر که کیفیت کلی بالا تر بوده و مرغوب تر باشد، قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد. اما با توجه به نقش محافظت کنندگی بالایی که دارند، باید بسیاری از بخش های خانه توسط این نوع ایزوگام، عایق بندی شوند. به نحوی که بام، سقف، پشت بام، و بعضا دیواره ها باید عایق بندی شوند.

عوامل تاثیرگذار در خرید انواع ایزوگام

عوامل تاثیرگذار در خرید انواع ایزوگام

فاکتور های متعددی بر ارزش گذاری یک عایق معرفی شده اند. در صورتی که یک محصول بتواند تمامی فاکتور ها را دارا باشد، در رده نمونه های صادراتی و استاندارد محسوب می شود.

اولین فاکتور موثر، نوع قیر به کار رفته در محصول است. قیر های پالایشگاهی ۶۰/۷۰ بهترین نوع قیر هستند. قیر های دمیده و پودر لاستیک، از کیفیت کار کاسته و ان را تبدیل به محصولات درجه دو و سه می کنند.

علاوه بر این، دیگر مواد سازنده همچون تیشو و پلی استر نیز باید از مرغوب ترین نوع موجود در بازار باشند. تیشو محصولی ست که معمولا به صورت واردات وارد ایران می شود. هرچقدر که تراکم این مواد بالا تر باشد، عملکرد انان و نیز درجه کیفی نهایی افزایش خواهد یافت.

آلومینیوم به عنوان یک ورقه روکشی روی لایه خارجی ایزوگام قرار می گیرد. دیگر فاکتور ها همچون ضخامت و وزن رول های ایزوگام، تعداد و نوع لایه های سازنده، شرایط ساختمان و نصب، موقعیت جغرافیایی ، حضور بیمه نامه ها و غیره، همگی از عوامل موثر بر قیمت در هنگام خرید هستند.

کیفیت آلومینیوم و طرح آن می تواند در قیمت گذاری موثر باشد.

مزایای اخذ ضمانت نامه معتبر ایزوگام

ضمانت نامه به معنی خدمات پس از فروش می باشد. بعد از خرید ایزوگام، ضمانت نامه یا گارانتی به خریدار تحویل داده می شود. در این برگه، شرکت فروشنده کیفیت محصول را تایید کرده؛ و تضمین می کند که طی یک دوره زمانی مشخص، هزینه ترمیم و تعمیر عایق را به عهده خواهد داشت. شرکت های معتبر، بیمه و گارانتی های طولانی مدت ( معمولا ده ساله ) ارائه می دهند. در صورتی که ایزوگام توسط نصابان متخصص و ارسال شده توسط شرکت اجرا شود، کارشناسی از اداره بیمه به محل عازم شده و این گواهی را صادر می کند.

پیش از خرید هر محصول، بیمه نامه باید به دقت توسط خریدار مطالعه شود. تمامی مفاد قرار داد، آیتم ها و بند ها مطالعه شده تا بتوان بهترین و کامل ترین نوع بیمه را انتخاب نمود. انتخاب بیمه ، تضمینی بر جلوگیری از اتلاف هزینه ها و اعتماد به شرکت فروشنده است.

استعلام لیست قیمت با کیفیت ترین ایزوگام 

استعلام لیست قیمت با کیفیت ترین ایزوگام

قیمت ایزوگام مرتبا در حال نوسان است. عواملی همچون نرخ ارز در بازار های بین المللی عامل این تغییرات است. به همین منظور، سازندگان باید مرتبا از قیمت ها استعلام گیری کرده و قیمت روز ایزوگام را دریافت نمایند.  هر برند برای ارائه محصولات خود سایت فروش داشته؛ که تمامی تغییرات قیمت معمولا در این وبسایت ها درج می شود.

علاوه بر این، می توان از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به دفاتر فروش و نمایندگی ها، قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک را کسب نمود.

سریع ترین روش برای استعلام گیری قیمت سایت فروش است.

خرید از برترین کارخانه های ایزوگام درجه یک تبریز

تبریز یکی از شهر های فعال در زمینه تولید و عرضه ایزوگام است. بسیاری از برند های برتر در این شهر فعالیت داشته و نمایندگی های فعال دارند. خریداران این محصولات هم مشتریانی از داخل کشور هستند و هم مشتریان خارج کشور. در نتیجه اجناس تولید شده هم به مصرف داخلی رسیده و هم به منظور صادرات ارسال می شوند.

مشتریان برای قیمت خرید ایزوگام تبریز درجه یک می توانند به نمایندگی ها و دفاتر فروش مراجعه کنند. همچنین در صورت عدم امکان مراجعه حضوری، می توان با نمایندگی هر برند در نزدیکی محل مقصد نیز در ارتباط بود. برای کسب مشخصات نزدیک ترین نمایندگی ایزوگام های تبریز، باید با شرکت تماس گرفته و یا در وبسایت متعلق به شرکت، نمایندگی نزدیک به مقصد را جست و جو کرد.

روش های دستیابی فوری به خرید ایزوگام اصل

روش های دستیابی فوری به خرید ایزوگام اصل

بهترین و سریع ترین روش خرید ایزوگام اصل، مراجعه مستقیم به کارخانه سازنده محصول است. تمامی کارخانه ها دارای دفاتر فروش مستقر در همان محل هستند. افراد با مراجعه به این دفاتر می توانند به :

کاتالوگ محصولات

لیست بروز رسانی شده قیمت

مشاورین مجرب و متخصص

دسترسی داشته باشند. علاوه بر این ، خرید در این سیستم بسیار آسان بوده و تعامل مطلوبی بین خریدار و فروشنده ایجاد خواهد شد.

ایزوگام هوبر درجه یک

نحوه خرید اسان ایزوگام با ضمانت معتبر

توصیه می شود پیش از انتخاب و تکمیل روند خرید، از مشاوره های فروش بهره مند گردید. این مشاوره می تواند خریدار را به سمت انتخاب بهترین محصول با توجه به کیفیت و محدوده قیمتی هدایت نماید. جهت کسب مشاوره می توان از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری اقدام کرد.

پس از انتخاب، تعداد رول عایق بر اساس مساحت محوطه مورد نظر برآورد می شود. سپس هزینه ها به صورت پیش فاکتور ارائه شده و نیاز به پرداخت آن وجود دارد. در این زمان باید به ضمانت و گارانتی محصول دقت شده و مواردی همچون هزینه ارسال و نصب نیز در نظر گرفته شود.

پس از پرداخت، محصولات در بازه زمانی مشخص شده ای ارسال می شوند. لیبل روی رول ها باید بررسی شود. این لیبل باید دارای مهر استاندارد، تاریخ تولید و انقضا باشد. همچنین تمامی بسته ها سالم بوده و علامت مخدوش شدگی روی آنان نباشد.

مشاوره رایگان در مورد خرید راحت شما

برخی سازندگان از تجربه کمتری در زمینه ساخت و ساز برخوردارند. در این شرایط، نیاز است تا مشاوره های لازم را دریافت نمایند . در مشاوره هایی که توسط شرکت فروشنده ارائه می شود، اطلاعات دقیقی ارائه خواهد شد. طی این جلسه مشاوره، موقعیت جغرافیایی ساختمان، شرایط جوی و بودجه در نظر گرفته شده و دیگر اطلاعات کسب می شوند.

سپس با توجه به این اطلاعات، بهترین و مناسب ترین نوع ایزوگام به مشتری معرفی می شود. این امر کمک می کند تا سازندگانی با تجربه کمتر نیز بتوانند بهترین محصول را برای ساختمان خریداری نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *