ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر مارک شمایل بام تبریز

ایزوگام برای مناطق سردسیر مارک شمایل بام تبریز

یکی از انواع تولیداتی که امروزه با استفاده از دانش و فناوری در عرصه ایزوگام پا به میدان گذاشته است، ایزوگام های مخصوص مناطق با آب و هوای ویژه می باشد. زیرا با تفاوت در فرمول ساخت این گونه از ایزوگام ها امکان استفاده بیشتری از کیفیت این گونه عایق های رطوبتی به عمل می آید. کارخانه شمایل بام تبریز با استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه های روز توانسته است با بکارگیری مواد اولیه مرغوب انواع ایزوگام باکیفیت برای مناطق ویژه آب و هوایی تولید نماید.

ایزوگام برای مناطق سردسیر مارک شمایل بام تبریز

ایزوگام مناطق سردسیری

ایزوگام های مناطق سردسیری با دارا بودن کیفیت بسیار مناسب قابلیت تحمل دمای هوای بسیار سرد را دارا هستند .یکی از راه هایی که می توان کیفیت ایزوگام را سنجید، قرار دادن قسمتی از ایزوگام در فریزر یخچال به مدت دو ساعت می باشد. بعد از گذر زمان، ایزوگام با کیفیت نباید بر اثر تاکردن دچار شکستگی و یا ترک شود.

ایزوگام پلیمری الاستیکی مخصوص آب و هوای سردسیر است. در ساخت هر دو نوع ایزوگام نام برد شده، از قیرخالص پالایشگاهی استفاده شده است. این امر محبوبیت و کیفیت محصول نهایی را ارتقا می بخشد.

ایزوگام های سردسیری در کوهستان های منطقه غرب که رشته کوه های مرکزی ایران را شامل می شود مورد استفاده قرار می گیرد. این مناطق دارای تابستان های خنک و زمستان های بسیار سرد و یخ هستند.

بهترین نوع ایزوگام در مناطق سردسیری انواعی هستند که با وزن ۴۰ کیلو گرم و ضخامت بیشتر از سه و نیم میلیمتر تولید می شوند.

شرکت های تولیدکننده انواع ایزوگام های سردسیر محصولات خود را طبق مشخصات فنی به دو نوع استاندارد تولید می نمایند، نشان استاندارد عایق رطوبتی BPP ویژه مناطق سردسیر و نشان استاندارد عایق رطوبتی BOF ویژه مناطق سردسیر.

برای خرید انواع بهترین ایزوگام های سردسیری می توانید از طریق شرکت هوبر ضمن تماس جهت اطلاع از قیمت روز برای خرید عمده آن اقدام نمایید.

تماس ایزوگام هوبر درجه یک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *