عمده فروشی ایزوگام در کرمانشاه

عمده فروشی ایزوگام در کرمانشاه | ۱۰ برند برتر ایزوگام تبریز

مرکز فروش هوبر در کرمانشاه، به عمده فروشی ایزوگام در کرمانشاه فعالیت دارد. کرمانشاه یکی از شهرهای کشور است که دارای آب و هوای خشک می باشد. ایزوگام در مناطقی که دارای آب و هوای خشک است بیشترین متقاضی را دارد، زیرا باعث تعادل هوای داخل ساختمان می شود و جلوی ورود گرما و بیرون رفتن سرما از ساختمان را می گیرد. آب و هوای خشک باعث می شود که نصب ایزوگام راحت تر باشد و مشکلی در نصب ایجاد نشود.

فروش ویژه انواع ایزوگام تبریز

ایزوگام نوعی عایق ضد نم و ضد رطوبت می باشد که امروزه جایگزینی برای روش های قیرگونی قدیمی است که برای جلوگیری از ورود سرما و گرما می باشد.
امروزه ایزوگام ها را با توجه به نوع ساخت؛ مواد تشکیل دهنده، نوع روکش آن و … به چند گروه تقسیم بندی می کنند که هر کدام با توجه به استفاده ای که از آن می گردد متفاوت می باشد.

انواع مختلف ایزوگام ها می تواند در قیمت خرید ایزوگام و نصب ایزوگام تاثیر بسیاری داشته باشد و بهتر است قبل از خرید، در این زمینه آگاهی لازم را به دست آورید.
در اینجا انواع ایزوگام بر اساس نوع مواد سازنده آن را بیان خواهیم کرد.

ایزوگام های پلیمری

در تولید این نوع ایزوگام ها حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد از قیر خالص استفاده می شود. از دیگر مواد تشکیل دهنده در تولید ایزوگام های پلیمری می توان از پلی استر، لایه آلومینیوم و تیشو نام برد که ترکیب کلیه ی این موارد می تواند لایه ای محکم ایجاد کند و جلوی نفوذ هر گونه مواد نفتی و آب را بگیرد.

ایزوگام های دمیده

ماده اصلی برای تولید این نوع ایزوگام ها قیر می باشد. در تولید این ایزوگام ها از دمیدن هوا به یک مازوت یا نفت کوره ای استفاده می شود که به همین علت نام آن را ایزوگام های دمیده نامیده اند.

ایزوگام های دمیده نسبت به ایزوگام های پلیمری دارای قدرت و عمر کمتری است و همچنین دارای ضریب نفوذپذیری کمتری است. این نوع ایزوگام ها معمولا برای تولید اندود کاری، تولید ورق های پوشش بام و باتری کاربرد دارند.

عمده فروشی ایزوگام در کرمانشاه

عمده فروشی ایزوگام در کرمانشاه توسط هوبر

همانطور که گفته شد کرمانشاه شهری است که دارای آب و هوای خشک می باشد. در این مناطق، وجود ایزوگام نقش مهمی در حفظ تعادل هوای داخل ساختمان ایجاد می کند. آب و هوای خشک باعث می شود که هوای گرم بیرون به داخل ساختمان نفوذ کند و یا سرما را به بیرون هدایت کند و اینگونه با تبادل هوای داخل و بیرون، باعث گرم شدن هوا می شود. اما نصب ایزوگام باعث تعادل در هوای درون ساختمان می گردد و اعضای درون ساختمان به راحتی می توانند در آن محیط آرامش داشته باشند و از هوای عالی لذت ببرند.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”right” ]برای خرید ایزوگام می توانید به مراکز خرید هوبر در کرمانشاه مراجعه نمایید. انواع ایزوگام با طرح ها و رنگ های مختلفی موجود است که شما می توانید هر کدام که مطابق با سلیقه و بودجه شما است انتخاب و خرید نمایید.[/highlight-red]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *