قیمت رول ایزوگام

نرخ هر رول ایزوگام استاندارد فویلدار

همانطور که می دانید وزن رول های ایزوگام متفاوت می باشند که آن هم وابسته به ضخامت ایزوگام تولیدی است. ایزوگام های استاندارد بین وزن و ضخامت آن تناسب خوبی برقرار است.

ایزوگام های دارای کیفیت خوب به گونه‌ای تولید شده‌اند که به صورت یک دست و بدون برآمدگی هستند. با دست کشیدن بر روی رول ایزوگام می توان کیفیت عایق رطوبتی را دریافت.

ایزوگام های فویلدار می تواند انتخاب خوبی برای عایق نمودن پشت بام ها باشند. یکی از مهمترین موارد برای خرید ایزوگام های فویلدار این است که برندی را انتخاب نمایید که دارای نشان استاندارد باشد و نصب توسط افراد ماهر صورت پذیرد تا هیچگونه هوایی در داخل رول های نصب شده باقی نماند.

نرخ هر رول ایزوگام استاندارد فویلدار

قیمت رول ایزوگام

قیمت رول های ایزوگام را می توانید بر حسب ضخامت ایزوگام از طریق شرکت هوبردریافت نمایید. ایزوگام های با کیفیت دارای وزن رول های بالای ۳۷ کیلوگرم هستند.

ایزوگام های با کیفیت را می توانید با تماس توسط شرکت هوبر و اطلاع از قیمت رول های ایزوگام فویلدار اقدام به خرید نمایید، با این اطمینان که محصول خریداری شده از درب کارخانه برای شما ارسال می گردد.

قیمت های ایزوگام را با داشتن روکش فویل آلومینیومی از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید. زیرا ارائه قیمت بدون حضور واسطه گران در اختیار شما قرار می گیرد.

ایزوگام استاندارد فویلدار صادراتی درجه یک

ایزوگام های درجه یک فویلدار را از طریق مرکز هوبر می توانید دریافت کنید. ایزوگام های صادراتی همواره با دارا بودن نشان استاندارد بین المللی و تضمین کیفیت کارخانه های تولیدی بارگیری می شود.

شرکت هوبر می تواند انواع مختلف برند را که دارای اعتبار کیفیت هستند را برای شما عرضه دارد بر همین اساس جهت خرید عمده ایزوگام های درجه یک می توانید از طریق شرکت هوبر با دریافت راهنمایی های لازم از طرف کارشناسان برای خرید تصمیم گیری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *